Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? zdravilišče – spremljevalec

zdravilišče – spremljevalec

Sin bo po operaciji napoten v zdravilišče. Glede na to, da je mladoletnen ali pripada zdraven tudi spremljevalec oziroma kako gre to?

Hvala za odgovore in lep dan.

Ne pripada več, npr. na Debelem rtiču imaš 10 ali pa 15% (ne vem točno) popust na hotelskih storitvah in namestitvi.

mislim d apri namestitvi ni neke razlike, morda kaka popust. le otrokov izbran pediater ti izda bolniški list za spremstvo, se pa vsekakor prej pogovori z njim.

Nekaj popusta pri namestitvi je, ampak je to zanemarljivo.

Glede bolniške za spremstvo je pa nekaj z leti omejeno. Mislim za 17 letnika ni upravičena 14 dnevna odsotnost za spremstvo.

saj gre za nadaljevanje zdravljenja in so za to usposobljeni kadri v zdravilišču. Če pa meniš, da si ti bolj usposobljena si pač vzemi dopust in ga spremljaj – žal kruto ampak resnično. Bolje, da si vzameš dopust kasneje in greste 2x

New Report

Close