Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Zamenjava novega splošnega zdravnika

Zamenjava novega splošnega zdravnika

Pozdrav vsem.
Vem da je najbrž vprašanje ali tema malo bedasta, ampak mislim, da nisem edina ki se je znašla v takšni ali podobni situaciji.
Ob zamenjavi splošnega zdravnika, sem izbrala dr, ki jo je znanka predlagala, sicer je omenila, da je večkrat odsotna, ampak ok.. Sej (na srečo) ni, da rabim dr zelo pogosto. Sem pa ‘zdaj’ (par mesecev je od menjave) pomislila-ker smo z nekom imeli debato o ‘prostih’ zdravnikih v našem območju, da vseeno je malo ‘sitno’ (nevem pravzaprav kateri izraz bi uporabila), potrebovala sem v tem času 2 napotnici in 1 recept, vsakič dobila od nadomestnega zdravnika. Najbrž se sliši smešno, ali kot sem rekla na začetku, bedasto, ampak če ‘imam’ osebno zdravnico, ki jo, kot zgleda pogosto (ne ravno vednol, nekdo nadomešča, bi jo (naj)raje kar menjala.

Kako bi se vi ‘počutili’?
Koz rečeno, manj kot rabim dr, boljše je, ampak če vedno dobim od drugih dr, potem bolje da kar menjam, da imam ‘konkretnega’ dr, ne vedno nadomestnega.
Hvala za mnenje in oprostite še enkrat za temo

New Report

Close