Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Zakaj take kritike na račun Ljubljanske klinike?

Zakaj take kritike na račun Ljubljanske klinike?

..se podpišem..

Jaz sicer primerjav ne morem delati, ker sem imela vse postopke v LJ. Pa kljub temu, mene zgoraj naštete stvari (zasebnost) ne moti, tako da sem bila zadovoljna. Je pa res, da je zadovoljstvo precej odvisno od končnega rezultata.
Tudi moj izbrani zdravnik je bil profesor Tomaževič. Patron posebne sorte, ampak midva sva se očitno zaštekala. Še svoj recept za nehat kadit mi je povedal : )
Ga pa ne bi nikoli izbrala za osebnega ginekologa, ker preden njega dočakaš poženeš korenine. Je pa res da si vzame čas, tudi če ga na hodniku vstaviš in kaj vprašaš.
Sestre na oddelku, Andreja, Janja in Cvetka so pa itak vse zelo uredu, in iskreno so bile vesele, ko sem “izdelek” prinesla pokazat preden sem zapustila porodnišnico.

če sorazmerno malo pričakuješ, si zadovoljen v vsakem primeru. je res, da je prostor za uz majhen, vendar saj smo vse na istem kraju zaradi istega namena. tako kot na forumih rade delimo izkušnje, se to dogaja tudi v čakalnici, ko ti soseda pove njeno plat in ti s tem olajša čakanje na vrsto.
vsak doktor je svojstven in ima svoj način. enak princip velja za nas, ženske, vse smo edinstvene, in prav je tako!
meni osebno ne paše ujčkanje – informacije in pojasnila vedno najdejo pravo mesto, menim pa, da živimo v času, ko ni potrebno za pojasnila čakati na zdravstveno osebje, saj obstjajo forumi 😉 – če pogooglamo in se informiramo, kaj nas v prihodnosti čaka, je tudi manjša verjetnost razočaranj.
sorazmerni optimizem glede končnega izida pa se mi zdi na mestu.
moje izkušnje na kratko:
– sprejemna pisarna v leonišču je podobna upravni enoti (hladna in skopa z uporabnimi informacijami – ko jih vprašaš, kje je stara porodnišnica, ti povejo le, da to ni tukaj; še dobro, da imajo v pritličju “informacije”!)
– dr. Drobnič – ustrezen oziroma strokoven pristop (kratko in jedrnato: izvidi so, stanje je tako, gremo na konzilij)
– stara porodnišnica: sestre v ambulanti so bile resnično prijazne

vsak posameznik je svojstven, smo pa vsi na določenem kraju z enim namenom. jaz se bolj osredotočam na cilj, kot pa na kamenčke na poti do cija!

Živjo!

Tudi jaz sem hodila na GK v LJ in vem da so daleč od tega da bi imeli urejeno in zasebno za pacienti, vendar kot so že zgoraj punce navedle ni stvar v tem, ampak kakšno je osebje in občutek zadovoljstva, da imamo še možnost, da se lahko še borimo in da strmimo k temu, da bo v prihodnosti rezultat vsega napora pozitiven in bo trud poplačan!!!

Lep pozdrav

Sama hodim v GK Lj 6 let in sem zelo zadovoljna z njimi,ne moti me to,da nimaš zasebnosti,ker smo tam vse z istimi problemi,…Sama sem zelo odprtega tipa taklo,da me ne moti in nimam kaj skrivati,ker zame neplodnost ni tabu tema,….

Živjo,
Jaz imam pa vprašanje za Ljubljančanke, ki pravite, da ste izbrale zdravljenje v Mariboru. Jaz sem bila v Lj na nekaj postopkih IUI, zdaj pa grem prvič na IVF. O kliniki nimam slabega mnenja, je pa kaj od zgoraj naštetega tudi mene že malo zmotilo – zato me ob vseh vaših fantastičnih referencah Mb zanima. Ampak kako ve to uspete uskladiti s službo? Se vozite vsak dan iz Ljubljane v MB na ultrazvok? Ste zaradi tega potem dva tedna na bolniški? Vam sploh dajo toliko bolniške za nekaj, kar je izvedljivo tudi v Lj?

Hvala za odgovor!

Jaz sem iz LJ in sem obiskovala MB (tam mi je tudi uspelo). Gor sem šla 1x po zdravila (20. dan cikla), 3x na UZ (2. dan cikla, 8. dan jemanja Gonal-a in 10. dan jemanja Gonal-a), 1x punkcija, 1x ET, 1x krvni test ter 1x UZ s katerim je bila potrjena nosečnost.

Bolniško imam od prvega dne začetka pikanja (imam še druge zdravstvene težave), dobiš pa tudi bolniško za UZ (samo potrdilo prineseš in ti jo dajo).

V bistvu si sama plačuješ samo stroške poti, vse ostalo ti pripade isto kot v LJ (svobodna izbira centra!).

Srečno!

New Report

Close