Najdi forum

zakaj poročeni moški varajo

Joj, prav hecno je tole, kako govoriš o hinavščini, hkrati pa sama med temi vrsticami omenjaš mene – “dajejo navodila, kako naj drugi pišejo”.
Najprej počisti pred svojim pragom (imaš preveč problemov, da bi svetovala drugim).

Lep pozdrav!

polna luna 13 popolnoma se strinjam z tabo. kako lahko zenske grejo z poročenim moškim in očetom, še posebej ko vejo za to.
meni se je namreč zgodilo ravno to, vedla je pra..ca da je poročen in da ima 2 otroka , pa je silila zraven. takim ženskam želim ,da jo potem ta moški zajebava dokler se ji ne utrga. pa čisto resno mislim.da bo vedela kako sem se jaz počutila takrat.

Kliče te zato,ker mu to na nek nezaveden način sporočaš…..pokliči me!

Si na tiho to zelo želiš,drugi del pa ti govori,da ni prav to,kar počneta.Seveda,ker je vmes ovira,ki se ji reče -poročen!

Si razdvojena in razcepljena,kar se tvoje odločitve tiče.Nisi dovolj močna,da bi rekla STOP-tega se pa ne grem več.
Ne stojiš dovolj trdno za svojimi stališči.
Povej,deluj v skladu s svojimi sklepi in konec debate!

Dokler z nekom ne živiš,je itak preveč iluziorno,da bi vedela,če je ta pravi in če res ustreza tvojim osebnim standardom.

Lep pozdrav!

nova
Uredništvo priporoča

A misliš , da poročene ženske pa ne varajo? Nikoli?

Glih tolk kot poročeni moški….

nana zakaj pa ti gledaš moškega doma,ki pod tujo kiklo leze in hkrati pod tvojo,si enako ubrisana kot ljubica ,samo si tega ne priznaš.Naženi ga-ne,ne nimaš jajc.Tako da če sta vidve za,zakaj bi se on pritoževal,od ene koze sta vedno boljši dve-tako pač je.

🙂 Zanimivo kako ste pametni spoštovana gospa Ta prava MOnica, ko ste vendar javno povedali, da ste speljaji moža in očeta in ste si privoščili celo zaploditi otroka s poročenim moškim. Že večkrat sem opazila, da se na veliko sprenevedate, obračate besede in ste izredno žaljivi do drugače mislečim.
Če bi bili res tako bistri, kot pravite, hvalite se namreč z visokimi titulami, bi bili zmožni sprejemati drugačnost in komunicirati na zadovoljivi ravni.
Torej vam postavim isto vprašanje, zakaj ste rinili v poročenega moškega?

haha rinila-že tu se vidi stopnja vaše inteligence?dejte ženske spregledat,priznam moja krivda je da sem se spustila v zvezo,ki je bila težavana in sem si s tem povzročila nepotrebno škodo,da bi pa rinila,speljala koga-verjemi zelo radi rinejo kar sami pa ne v ljubico v težave-oba pa lahko rečeta ne-je tako? ,tako ljubica kot moški z ženo.bESED NE OBRAČAM,govorim le iz izkušenj in ne nisem žaljiva do drugače mislečih,samo kako lahko nekdo komentira zadevo s katero ni imel opravka ,v kateri ni bil.Jaz jo lahko,ker sem doživela in preživela in če si boste malo bolje prebrali,boste videli,da vsaki odsvetujem tako vezo in tudi povem zakaj.Ker taka veza je z eno besedo beda,za svoja dejanja odgovarjam sama in stojim za njimi.
Ko se bojo poročene ženske zamislile,zakaj je vedno kriva ljubica in niti malo njen dobri mož,se bojo stvari premaknile.Dokler pa bojo verjele,da je mož svetnik,ki ga je ljubica prisilila v vezo,jih bo nadalno poniževal s svojimi skoki čez plot.
Nevem zakaj imate tak problem z mano-nekatere se vedete kot da bi bila z vašimi možmi.Nisem bila z vašimi možmi,z možmi in njihovimi ljubicami razčistite same,jaz tega ne morem namesto vas,lahko me obsojate ampak stanje v vaši hiši zaradi tega ne bo nič drugačno..
Nevem kaj se vam je zgodilo,vendar očitno ste bili tudi že vi naplahtana s strani moža,fanta-ampk le toliko kot ste dopustila sama ,z svojim razmišlanjem,da je revček -nič kriv,ja pa jade.

Naj še jaz pristavim piskerček na to temo. Sem ljubica (po vaše KRAVA), ki se spušča v odnos s poročenim moškim. Naj razbijem mit o “zavajanju” le-teh. Berem vaša besnenja in razprave o varanju. Ste pozabile drage dame, da obstaja na svetu beseda LJUBEZEN, ki ne izbira ali si poročen, črn ali bel. Udari ko najmanj želiš in ko spoznaš v kaj se spuščaš je prepozno. Jah, Krava saj vem. Kaj pa BIK drage dame….a on je pa nedolžen v tej zgodbi? Žrtev grozljive pohotne ljubice…hahahahaha. Ne ga biksat. V življenju si ne moremo izbrati koga bomo ljubili in zakaj. Vem, vem kaj si mislite in tudi že vidim vse pričakovane odgovore. Križajte naju, ampak midva sva se zaljubila…kaj naj narediva po vaše?? Vleče naju skupaj in oba se zavedava vsega kar je že bilo napisano na to temo. Srce hoče eno razum drugo;kje je prava pot? Življenje je sedaj tu v tem trenutku…

Se strinjam s ta pravo Monico. Zakaj bi bila ženska tista, ki spelje, rine, sili itd. Moški se mi v tem primeru zdi še bolj odgovoren, saj ima on Ženo in otroke doma. Prevarani ženski je pa še najlažje preložiti vso krivdo na ljubico, namesto da bi prevzela svoj del odgovornosti za nezadovoljiv odnos, ki je bil verjetno povod za prevaro. Pa da ne bo pomote – svoj del odgovornosti je tistih 50%, ki jih ima v vezi,za varanje je pa povsem odgovoren in kriv mož.

bla bla bla…zdaj me pa že dolgočasite doktorica, niste več zanimivi, ker se premalo razburjate in jezite, pa ponavljat ste se začela…Želim si, da bi bili “vedrejši” in bi me še kdaj nasmejali…

Osebno mislim da je največja napaka foruma da se sploh dopusti dogajanje izven konteksta; načeloma izvorno pisanje in pričakovanje nekega nasveta postane dopisovanje različno mislečih.
Primož, vemo da ima vsak pravico do svojega mišljenja, vemo da… V bistvu vemo skoraj vse (hehe), toda zakaj mora dotična oseba braniti svojo integriteto ko je napadena (bolj plodno in modro bi ji bilo da sploh ne odgovarja), zakaj se taki prispevki sploh objavljajo ?

LP
Cec
(izven konteksta)

Poročeni moški rinejo v samske ženske,oni si iščejo ljubice ker…

Srečno poročenega ne premami nobena ljubica,ker…

Nima želje ne interesa…

Ne vidi nobene priložnosti…

Če se po mojem tipu vesi druga,ni kriva ona ampak on ki ji je to dovolil

Če pa nekatere žene to prenašate niso krive ljubice ampak same,ker mu to dovolite(zaradi ljubezni do otrok,hiše,statusa,kaj bodo drugo rekli…)

Same sebe lažete in si bojite priznati da vas vaši moški izdajajo,
najlažje pa je vso krivdo na ljubico zvrniti in si roke umiti…

Osebno mislim da je največja napaka foruma da se sploh dopusti dogajanje izven konteksta; načeloma izvorno pisanje in pričakovanje nekega nasveta postane dopisovanje različno mislečih.
Primož, vemo da ima vsak pravico do svojega mišljenja, vemo da.

.. V bistvu vemo skoraj vse (hehe), toda zakaj mora dotična oseba braniti svojo integriteto ko je napadena (bolj plodno in modro bi ji bilo da sploh ne odgovarja), zakaj se taki prispevki sploh objavljajo ?

LP
Cec
(izven konteksta)[/quote]

Se strinjam s teboj cec,samo kaj čem če se obesijo name ,čisto izven teme,nemorem si pomagat,moram jim pač odgovorit 🙂

Trenutno se mi neda razburjat,res..no pa tudi verjetno nebi objavili mojih razburjenih kajneda.Če pa imaš tudi ti težave z varajočim možem,mi piši na mail,poznam dobro taktiko kako te garantirano nebo več varal-da nebo zjal nate in te pošiljal nekam,ti ne obljubim,varal te pa sigurno nebo več,takeg odgovora tudi psihologi nimajo :)preverjeno iz šole ki se ji reče živlenje.

dej mi povej, ta prava monica, kakšna je ta “taktika kako te garantirano nebo več varal-da nebo zjal nate in te pošiljal nekam,ti ne obljubim,varal te pa sigurno nebo več”
me zelo zanima?

Ko izveš, da te je prevaral, ga zapustiš in te ne bo nikoli več prevaral.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ta Prava Monica daj povej in zaupaj še meni ta nasvet

samo na mail odgovorim,javno ne..

Ko izveš, da te je prevaral, ga zapustiš in te ne bo nikoli več prevaral.[/quote]

to je en način žogica-zelo dober :),no jaz pa poznam način za tiste žene ,ki želijo ostati v zakonu naprej:)takih pa žal ni malo

New Report

Close