Najdi forum

Spoštovani,

tako vesela sem, da vam lahko pišem, da lahko še komu povem svoje težave.
stara sem 35 let, s partnerjem sva skupaj že 5 let, peklenskih 5 let. Vse skupaj se je začelo kot moj izhod v sili, z njim sem začela partnerstvo samo zaradi mojega velikega razočaranja. Priznam, takrat je bilo tako. On je bil takrat popolnoma drug človek (ali pa se je takrat le pretvarjal) kot sedaj. Bil je pozoren, spoštljiv, prijazen … normalen moški.
Po določenem času (po 1 letu) sta se najini vlogi zamenjali, jaz sem ga sprejela, ga celo vzljubila, saj ima tudi nekaj dobrih vrlin. Vendar se je on spremenil. Oh, toliko tega je za povedati….. Začel me je popravljati v vsaki besedi, dejansko iz muhe naredi slona. Pripravljen se je skregati zaradi take malenkosti, da me je sram priznati. Npr. skrega se z mano če je vilica na napačni strani krožnika, kot si je on zamislil….. Od mene zahteva 100%, sam pa ne naredi nič!!!! Takih zadev je milijon, dejansko ne mine vikend da se ne bi skregala. V družbi se rad zabava na tak način, da mene žali, spravi v neroden položaj. Vedno sem pod pritiskom, kako bom govorila, kaj bom rekla….

Ker imam sama svoje stanovanje, se je k meni preselil “pod prisilo”, ko sem mu postavila določene pogoje. Doma mi ne pomaga nič, ne naredi nič!!! O otrocih ni želel govoriti nikoli, noče na pregled …. Vsi ljudje ga motijo, na vsakem vidi napake, najrajši bi me izoliral, da se z nikomer ne druživa. Nima prijateljev (niti oni njega, niti on njih), nimava s kom na dopust. najbolj srečen je doma, pri svoji mami, pa čeprav se zapre v svojo sobo in ven pride le na hranjenje, odvajanje….. V družini se nič ne pogovarjajo, nihče o nikomur nič ne ve. O svoji družini ne govori nič slabega, vzgoja ki jo je bil deležen je edina prava.

Tudi v službi se z nikomer ne razume, ko pa sem mu predlagala, da greva kam po strokovno pomoč, je seveda to zavrnil, saj on je popoln, on tega ne potrebuje….

Res ne morem več, edini razlog, zaradi katerega sem z njim je upanje, da bom zanosila. A tudi to se ne zgodi.

Prosim, kaj naj naredim………..

Hvala za vaš komentar!
Alisha

Vprašajte se zakaj ste si izbrali prav takega partnerja in ko ste spoznali kakšen je še vedno vztrajate z njim. Neodgovorni ste, ko si želite z njim otroka. Prtnerja pošljite z vso prtljago nazaj k njegovi mami, saj pravite, da je tam najbolj zadovoljen. Za pet peklenskih let, ki ste jih preživeli z njim ste odgovorni sami. To je bila vaša odločitev. Za zmedo, ki vlada v vaši glavi žal niste poskrbeli. Na izbiro imate, da vztrajate in še naprej preživljate peklenska leta, ali pa nekaj naredite.

Alenka B

Vprašajte se zakaj ste si izbrali prav takega partnerja in ko ste spoznali kakšen je še vedno vztrajate z njim. Neodgovorni ste, ko si želite z njim otroka. Prtnerja pošljite z vso prtljago nazaj k njegovi mami, saj pravite, da je tam najbolj zadovoljen. Za pet peklenskih let, ki ste jih preživeli z njim ste odgovorni sami. To je bila vaša odločitev. Za zmedo, ki vlada v vaši glavi žal niste poskrbeli. Na izbiro imate, da vztrajate in še naprej preživljate peklenska leta, ali pa nekaj naredite.

Alenka B

Vprašajte se zakaj ste si izbrali prav takega partnerja in ko ste spoznali kakšen je še vedno vztrajate z njim. Neodgovorni ste, ko si želite z njim otroka. Prtnerja pošljite z vso prtljago nazaj k njegovi mami, saj pravite, da je tam najbolj zadovoljen. Za pet peklenskih let, ki ste jih preživeli z njim ste odgovorni sami. To je bila vaša odločitev. Za zmedo, ki vlada v vaši glavi žal niste poskrbeli. Na izbiro imate, da vztrajate in še naprej preživljate peklenska leta, ali pa nekaj naredite.

Alenka B

New Report

Close