Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Za Blondy- še o laganju ali “Princ na belem konju”

Za Blondy- še o laganju ali “Princ na belem konju”

Samo ena pripomba – za iluzije in visoka pričakovanja niso krivi holivudski filmi, mehiški šit in revije tipa Smrklja, pač pa pravljice, s katerimi so (vsaj mene) pitali od dneva 1, in to v velikih količinah.
In če je prvo kar o svetu izveš kako lepa in pametna princeska sreča princa in sta srečna do konca svojih dni, vse krivice pa so maščevane, in da je svet je pravičen in lep, potem se težko otreseš globoko zakoreninjenih idej.

Jaz priznam, da sem nehote še vedno včasih prav otroško naivna. Jebi ga.

__________________________________________ I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

……dokler se zares ne zaljubiš. Če boš padel v roke pravi “bleferki”, se boš na koncu že sam začel podzavestno trudit, da boš čimbolj podoben tvojemu opisanemu princu, samo da bi ji bil všeč!

Tako je, zadela si v nulo!!! Če ti je neka oseba všeč in te tako privlači, potem itak ne vidiš niti enega samega minusa na njej, praktično poslana iz nebes, kjer je dežurala in čakala samo na tebe … pa ja ne 🙂). Pri njej se boš zelo potrudil,da boš postal še njen ideal, če je že ona tvoj in to se vleče in vleče, potem pa spoznaš tudi tisto manj lepo plat, ki je v vseh.

Pa pravzaprav, a nebi blo dolgčas imeti ob sebi popolnega princa ali pa princesko? Majhne napake so itak še bolj zanimive in privlačne … isto kot pri zunanjosti, idealna zunanjost ni nikoli najlepša, morajo biti določene napake, ki dajo res piko na i.

Ni nam lahko ... Mišek - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

zanimivo je tud to,nekateri tipi so znani kot jebači,taki ki jim je samo za seks in potem punce niti ne pogledajo več,punce to vedo,ampak vseeno so jim taki naj najbolj všeč,….
torej večji jebač si….večje je povpraševanje po tebi

_____________________________________ življenje ni orehova potica

se strinjam
naj dodam še to.
bolj ko si dober do punc…manj šans maš

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

‘Good guys finish last’ je rek, ki se ga trosi naokoli po zmenkarskih logih že lep čas.

saj tud take obstajajo,ki imajo rade dobre fante-
ampak so pa tako redke kot divji petelini v naših gozdovih

kje smo stari dobri fantje ?
torej tud tisto ne velja več: bodi pridna in poštena,da nekoč boš dobra žena ?

Shodijo z bad guyi, good guye imajo pa za prijatelje, da jim jamrajo, zakaj nimajo raje takšnega tipa kot je on. 🙂 Smešno, ne?

heh! kratko, jedrnato in hudo res.

Ej bravo Maja 21:)))))

Playboy se čist strinjam, samo na cilj pa vseeno enkrat pridejo, je tako?

Ni važna kakšna je pot, čas, dolžina, važen je zaključek … 🙂)

Kakršna koli asociacija na kaj drugega pri zgornjem stavku, je samo plod vaše domišljije 🙂)

Ni nam lahko ... Mišek - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

Res je. Po dolgi poti ponavadi, kot sam praviš. Najprej prijatelj, potem pa kaj več. Pri dolgotrajnih razmerjih je to itak ponavadi še bolje.

Vsi sam good in bad guyi in krenki…Kaj to sploh je?? Kaj je bad guy? Kaj je good guy? Eko dejmo tole razčistit za začetek! Bo nova tema…pol pa pišemo dalje 🙂)

Good guy je tisti, ki ženski že v štartu da to, kar ona sicer želi šele v resnem razmerju: pozornost, romantične geste, izkaz afektivnosti, večinski del svojega časa, iskreno prijaznost.

Bad guy pa je tisti, ki je v štartu ignorantski, ženska pri njemu težko ve pri čem je, predvideva, da se fuklja naokoli, medtem ko njo peca, je poln skrivnosti, na trenutke nevaren (a sicer več laja kot grize), ne kliče redno in žensko le redko pocrklja.

V slednjem primeru ženska postane zainteresirana predvsem zato, ker ji je ta moški izziv, njo pa zanima, če se mu bo znala predstaviti kot dovolj dobra bejba zanj.

Se mi zdi.

Good guy, bad guy… Brezveze. Na takega pravega (kot pravite) moškega prasca pa še nisem naletela (razen v krogu prijateljev – naj vsak dela, kaj mu paše), ker se jih da v nulo spregledat. Če bo pristopil k meni nekdo, ki mi bo obljubljal gradove v oblakih, ki mi bo obljubljal, da ne pije, misli samo na mene, športa ne gleda, je vedno dobre volj, romantičen, pozoren… skratka bla bla in še enkrat bla – bom rekla samo: adijo.

Zakaj? Ker to ni realno. Ker je to res samo tema holywooda…. Realno je, da tudi jaz ne morem vedno samo romantiko “trajbat”, če me na faksu, banki, pošti, avtobusu… nekdo razjezi in pridem domov z vtisi celega dne…

Aja: tudi ignoranti takoj odpadejo: zakaj bi se trudila okoli nekoga, ki me na začetku niti opazi ne (ali pa niti noče). Bad guys – out ste (če že hočete take formulacije). Good guys pa: če ste res dobri, pozorni in bla bla bla in se ne pretvarjte , da bi tako lazžje dobili punco – potem nikoli ne boste imeli težav…. Morda ne boste “položili” toliko punc kot drugi, ampak to vam (če ste res tako good) bi tako moralo biti vseeno, ker ste tako good, da čakate na eno, ki bo tudi vam primerna… Tako, spet malo naivnosti 😉.

Mishika, ti bom odgovoril v zgornjem sporočilu, kjer je ta tema začeta na novo v upanju, da bom povedal kaj novega 🙂

to že da good gays čakamo na eno, ki nam bo primerna, vendar je nikoli ne bomo dočakali, ker kot si že sama dejala ženske takemu, ki obljublja pozornost, da ne pije, da ne kadi, romantičnost rečete samo Adijo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Preveč črno gledaš veš, ni vse tako, niti pod razno ne.

Ha ha. odlično si zapisal, pa čeprav ne morem rečt da se v celoti strinjam s tabo. Velikokrat pa je res tak.
Res pa je tudi, da mamo mi morda včasih tudi neke idealne predstave o svojih partnerjih, pa pol mogoče ni glih vse tak, ko smo si predstavljali. Pol pač tehtaš al je suma pozitivna al negativna in v skladu s tem naprej ukrepaš.

New Report

Close