Vsi smo kurbe..

..in bi za denar prodali svoje telo, um in morda še kaj drugega.

Si upa kdo zanikati to preprosto trditev?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Telesa nebi, um mogoče, dam pa mojga brata zastonj.

In kolikšna bi bila tvoja cena, Spider?

__________________________________________ I can resist anything but temptation. Oscar Wilde

Upam si zanikati to preprosto trditev, ki je na prvi pogled preprosta, vendar…

zagotovo obstaja vec kot 50% ljudi ki bi vse to storili brez obotavljanja, 30% ki bi malce premisljevali, 10% ki bi prodali samo um oz. samo telo in svetlih 10% ki ne bi prodali nicesar za ves denar na svetu ( lahko da samo tako trdno verjamejo vase, lahko so ze tako bogati da jim dodatni denar ne pomeni veliko … )

Kam bi se štel??? Verjetno bi se prodal, samo odvisno komu – telo bi prodal lepi zenski, um bi prodal v namene ki ne bodo skodozeljni itn.

http://www.hardcore-forum.tk

Jaz dam svoje telo zastonj… ta pravemu 🙂)) Sam ne takoj, to ni enako, kot bi šel kruh kupit. To je podobno kot motor, ko najprej nekaj časa premišljuješ kaj in kako. In se posvetuješ s prijatelji-cami.

Tvoje besede mi asociirajo na en štikl:
“Možeš imat moje tijelo ali dušu ne”
Sicer niti telesa ne bi dala na prodaj, ampak duše in uma pa še manj.

Tisti, ki delamo, vsak dan za denar prodamo del sebe, ker smo pač delovna sila, ki je tržno blago, toda zato še ni treba pretiravati in se oklicati za kurbo.

Hahah jaz te trditve zagotovo ne zanikam 🙂

se preprosto podpišem:>
ni druge.. predvsem zaradi brata:)

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

50 eurov pa sem tvoj :***

Nič novega. To vem že od zdavnaj…

Spider teb se dam zastonj 🙂))

Drugač pa jebiga…živimo v kapitalizmu in če se ekonomist ne zna prodat pol pa kurc 🙂)))

Se strinjam!

Najboljši poklic je prostitutka

Imaš robo, prodaš robo, pa roba ti ostane.

Blondy si napisala:

>”Spider teb se dam zastonj 🙂))
Drugač pa jebiga…živimo v kapitalizmu in če se ekonomist ne zna prodat pol pa kurc 🙂))) “

ja bjondy kot kaže boš bol slab ekonomist….🙂
ker se enim tle gor po teb kar fajn cedijo sline, jih lahk mirne duše fajn olupiš
volk potešen, koza pofukana

Imas prav…vse je izmenjava dobrin…taksnih ali drugacnih…nic ni zastonj…

če se tko počutiš ?????

Hmmm.. Sanje vsakega mulca, da bi prisla mimo kaksna zenska in mu placala za seks. Ampak sem imel enega kolega, ki je to zares delal kaksnega pol leta. Pa je rekel da nikoli vec za noben denar na svetu.

Kar pa se mene tice, bi telo mogoce prodal kaksni res lepi zenski (ampak bodimo realni: taksni verjetno ne bi bilo treba placevati za kaj taksnega, ostanejo pa samo se….) kaj drugega pa zagotovo ne.

LP

New Report

Close