Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vsi ki pišete H&M teme…

Vsi ki pišete H&M teme…

Ful si dobr napisal! Še kej napiš!

*** Mogoče katera blagovna znamka izstopa z izbiro manekenov? ***

Tukaj, so manekenke tudi sivolase in katera tudi luštno okrogla, da o fantastičnih cunjcah sploh ne govorimo:

In, khmm, tiste ki smo XL ne jemo nujno klobas in maščobe. Kljub zdravemu prehranjevanju in zmernemu gibanju sem že celo življenje med L-XL.

Tale je res huda. S svojimi sicer ne 100 kg, se pocutim kar prizadeta, pa ne mlatim masti in klobas – castna.

Sploh pa ni edina mozna alternativa shujsanim cloveskim obesalnikom 100-kilska mama, ki se doma prenajeda.

Sem ponosna nate kot hudič! Videla reklamo, postala ponosna na svoja okrogla lička in primerno podlago za modrčke! Bomo šli raje v Čokoladno hišo, ne! Na šoping pa v Gorico – prej na sladoled, pol na kapučin, nazaj grede pa še na vlakec v parku…

Ej, komentar, da si TI urbano bitje, je pa dober!!!

Bravo.
Samo nekaj je pa res, večina tehle žensk, ki so tako odobravajoče odgovorile na tvojo objavo, bo takoj, ko se bo ta h&m odprl (če so le zadosti blizu doma) letelo v BTC.
Kajne drage dame.
In Pečjak zato v reklami kaže tiste kretenske štance in trakove, ker je ponosen nanje in na svojo celotno proizvodnjo, ker so njegovi izdelki dejansko dobri ravno zaradi vrhunske tehnologije in strojev, ki jo uporablja pri izdelavi. Ne tako kot recimo ena srebrna gazela Don Don, ki svoje krofe in drugo pekovsko pecivo izdeluje v čist “poden” obratih, da pa veliko na imidž in folku je to bolj všeč, pa kupujejo.
Priznajmo si, vsi smo žrtve marketinga.

mislim, da tukaj ne gre le za dve skrajnosti. zdrava prehrana po mojem ne pomeni, da moraš biti suh do kosti. sama podpiram način zdravega prehranjevanja, podpiram pa tudi grehe tu in tam, to anredi žilvjenje sladko. predvsem veliko gibanja, pa je. pa nič vsakodnevnega tehtanja in mejrenja cm okrog pasu in podobna jajca.

s saškom se strinjam, te medijske podobe slabo vplivajo predvsem na otroke, najstnike, maladostnike, pa tudi odraslim se po nešteto videnjih teh anoreksičnih podob kaj vcepi v glavo, hote ali nehote.

_________________________________________
moderation in all things and all things in moderation.

Se opravičujem vsem ki se tako ali drugače počutite prizadeti, ker to ni bil moj namen. Pač nočni šiht v katerem je nastal moj zvarek naredi svoje, percepcija in zaznava sta upočasnjeni, medtem ko se poveča izločanje hormona za grizenje. Ali še bolje…lajanje brez grizenja.

Jaz seveda nimam konkretno nič proti samo H&M, mogoče bom celo kdaj noter, tako kot hodim tudi v ostale novokapitalistične templje. Tako pač je danes, plača je enaka al kupuješ v Milanu ali v Cepkih in denar je tvoj.

Nisem pa pristaš tovrstnih reklam. Samo poglejte Orbit…sami lepi, mladi, suhi, urejeni, postriženi in sveže pobriti ljudje. Svet pa ni tak, kak je tudi bolj debel, kak neobrit, ipd…da ne omenjam reklam za Catherine vložke ali tiste avtomobilske…kjer za vsak cerkven ali državni praznik znižajo ceno avta za 500,000 sit, avti so pa zmeraj dražji.
Rad bi, da ljudje dobimo kritičen pogled, to je vse.

Klobasa jasno da ni vzor zdravega življenja, ampak če dam primer…moji starši vsako leto vzedijo kakega prašička in ta prasec se prehranjuje z samimi vzori zdrave hrane. Peso, repo, nešpricanim krompirjem, kolerabo, koranjem, postanim kruhom itd…tako da potem jaz posledično samo zdravo jem, ko ga oklobasamo in upršutiramo :))))
Hecam se, ampak verjetno taka klobasa ni ravno škodljiva.
Za primerjavo z sosedovimi jaboljki, ki jih, preden zrastejo in pridejo na police cca 25 krat pošpricajo z grobimi kemičnimi pripravki.
Ne pozabite tega ko ste v trgovinah.
Sicer se pa strinjam…hrana mora bit uravnotežena in raznovrstna in brez pretiravanj v nobeno smer. Kar v kombinaciji z telesno aktivnostjo pomeni zdravje. In to je vsa umetnost.
Sicer pa nimam nič ne proti debelim, ne proti suhim, se mi dopadejo tudi suhe punce :))))))))))) samo ne današnje manekenke.
Bral sem enkrat o eni…ko ji je bilo vsega dovolj se je pregrešila z banano.
Pojedla jo je, da ne bo kdo narobe bral.

Ali Mitja Petkovšek, ko je na vrhuncu moči in slave 2 leti nazaj v Nemčiji na svetovnem prvenstvu padel z droga, mu je vse padlo dol tisti večer in je od žalosti pojedel hot dog, za kar je rekel, da mu je bilo 2 tedna žal.

To trdim, je pretiravanje, in to ni ne zdravo ne prav.
In noben današnji športnik ne uspe na zelju ali zrezkih, brez umetnih zvarkov. Šport, ki naj bi bil vzor zdravja.

Moj namen je ta, da naj bo vsakega po malo…H&Mja in in une trgovine v cepkih. Jaboljk in klobas. Čokolade in čokolade :))) predvsem pa pameti in ljubezni. Tega ni nikoli preveč, za razliko od reklam.

S.

Seveda nisem Urban, ker sem vendar Saško :))))))))

Kar si ti napisala lepo v dveh stavkih, sem porabil dva debela posta.
Evo, to sem hotel napisat kar ti.
LP S.

Jaboljka so seveda jabolka, budala jaz, se vidi da mi vleče na Šiptarsko danes, ko je začetek Ramadana.

Evo, še ena priložnost za hujšat…njič prase, njič alkohol, njič sljadoljed, njič spolnji odnos….

;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))) Ja, ampak samo “dok ne padne mrak”…..

:)))))))))))))))

Saško….pa ti si car ej!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))

Khm….khm…………In jaz se bom v bližnji prihodnosti definitivno odpravila v Citypark….ampak edino in izključno v ČOKOLADNO HIŠO…..:))))))))) NJAM!!!!

:::))))) Vse moje odvečne kile se krohočejo, tudi jaboljkam in njic

Priznam, da bom zašla na obe mesti: v čokoladno hišo in v H&M, če ne drugega eno fejst forumovko pogledat :)))

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

bo pa tut luštn pogledat, ko bojo vsi naši malčki koracali po Ljubljani v istih cuncah hahahahaha

New Report

Close