Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vrtec Mladi rod in vrtec Jelka

Vrtec Mladi rod in vrtec Jelka

Zdravo,

sem iz Bežigrada v Ljubljani in moram vpisat našega dojenčka v vrtec, pa me zanima katerega mi svetujete ?
Na kakšnem glasu so vrtci Mladi rod in kako je z vrtci Jelka ?

A ima kdo od vas otroka v katerem od teh dveh vrtcev ?
In kako ste zadovoljni ?

Vsaka informacija mi bo v pomoč.
Lep pozdrav od M.

Mi imamo našega v vrtcu Čira-Čara, ki paše pod Mladi rod in smo zadovoljni. Itak je pa največ odvisno od vzgojiteljice.

Moj sinček je vpisan v vrtec CICIBAN – enota AJDA.
Zelo sem zadovoljna. Z vrtcem pa je pričel v začetku januarja (jaslice).

Lahko rečem da sem tudi z njegovima vzgojiteljicama zelo zadovoljna (sta starejši gospe) in to se mi zdi OK. Sicer pa tudi tiste, ki ga zjutraj sprejmejo v enoto, so zelo uredu. Lahko rečem, da moj otrok vsako jutro kar komaj čaka da gre v vrtec.

LP

Mladi rod, Vetrnica, sicer nista bila v jaslicah, ampak smo zadovoljni. Seveda je pa vse odvisno od vzgojiteljic.

MI ga imamo v Mladem rodu Vetrnica – vendar smo itak skoz na bolniški.
lp

Moj mali je v jaslih v Jelki, enota Palčki. Zelo smo zadovoljni. Ok, seveda je tudi bolan, ampak to pač pride v paketu skupaj z vrtcem. Vzgojiteljica in pomočnica sta super, pa tudi mali kar sam veselo odmašira iz garderobe po hodniku do igralnice.

Tudi mi smo iz Bežigrada in imamo otroka v Jelki, enota Sneguljčica- več kot zadovoljni (majhna enota- vsi kot družina). Nobenih problemov do sedaj, letos gre v ta vrtec tudi hčerka, takrat bo 11 mesecev stara.

Hčerka je bila premeščena iz enega vrtca v Šiški v vrtec Mladi rod enota kostanjčkov vrtec. Zdi se mi kot da bi bil to čisto drugi planet. Zelo zelo zadovoljni, še posebej kej ima hčerka dijetno prehrano. Prej je bila 2 leti v drugem vrtcu pa se nikakor ni mogla navaditi, tukaj pa je bilo brez problemov v 1 mesecu. Le zakaj ??

Mi ga imamo že dve leti v vrtcu Mladi rod, enota Čira Čara v Savskem naselju in smo zelo zadovoljni z vsem, še posebno z vzgojiteljico.

Mi smo bili v kostanjčkovem vrtcu – mladi rod od 2.leta pa do šole.

Nobenih problemov, super vzgojiteljice in varuhinje.

Če bom imela srečo , bo tudi drugi malček pri njih.

New Report

Close