Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina vratna hrbt.

vratna hrbt.

…sem nekje zasledil, da je lahko vzrok šumenja v ušesu lahko v vratni hrbtenici. pa me zanima na kakšen način se da to pregledati, ali zna osebni zdravnik ugotoviti, če moram dalje na preiskave za vratno hrbtenico ali kakšno slikanje…namreč v 5. razredu OŠ sem dobil na sistematičnem pregledu vaje za hrbtenico, ne da bi imel kdajkoli težave s hrbtenico…razen ko 8 ur delam pred računalnikom…enolično sedenje.

hvala, lp

Spoštovani!

To se ugotovi posredno iz opisa vašega deal, prisotnih bolečin v vratu in zatilju… Naglušnost, vnetje notanjega ušesa, nihanja v krvnem tlaku… so redkejši vzroki.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

…hvala lepa.

…verjetno se bo noro slišalo:

kot sem vam že pisal, imam benigno cisto v glavi, ki mi vedno bolj pritiska na eni strani ušesa, pa sem opazil, da zadaj pri ušesu na tej boleči strani, imam že nekaj mesecev kot neki podkožni mozolj. mažem ga sicer s skinorenom, vendar je prisoten že mesece…ali obstaja možnost povezave tega izpuščaja s cisto? zato ker imam taki občutek, da vsebina ciste hoče priti ven skozi ta izpuščaj.

hvala

Spoštovani!

Nobene povezave. Mogoče obiščite zdravnika, da odreže vrh in se bo gnoj izpraznil.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close