Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Vnetje prsne stene

Vnetje prsne stene

Spoštovani,zanima me še sam to od česa pride do vnetja mišic oziroma veziv.Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Zanima me najpogostejši vzrok za vnetje mišic oz. veziv.Lep pozdrav

Spoštovani!

Pogosto iz fizikalnih razlogov preutrujenosti, natega, včasih ob virozi…

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Od 14. oktobra naprej imam blage bolečine pod levo dojko, sedaj pa se ta bolečina seli. Včasih me boli na desni strani, potem se spet preseli na levo stran ali pa med prsi. Nekajkrat sem že obiskala zdravnico pa mi je rekla da sem si mogoče pretegnila prsne mišice od dvigovanja (delam namreč v kuhinji, kjer dosti dvigujem). Ker bolečina ni popustila sem ponovno odšla na pregled in mi je povedala da imam morda vnetje prsne mišice, ki je pogosto pri ženskah v mojih letih (stara sem 31 let) in sedaj me je tudi napotila na slikanje hrbtenice, saj pravi da je možno da je povezano z njo. Bolečina včasih za par dni izgine, nato pa se zopet pojavi.Je možno da je to od hrbtenice in na koga se lahko obrnem v prihodnje če bolečina ne bo prenehala?

Hvala.

Pozdravljeni,

najverjetneje boli mišično vezivni sistem tako hrbta kot prsnih mišic in medrebernih vezi. Prvi naslov za pomoč je osebni zdravnik oz. zdravnica. Sami si lahko pomagate z raztezanjem in redno vadbo.

LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close