Najdi forum

Pozdravljeni, prosila bi odgovor nekoga, ki se spozna na te stvari.
Imam 30 let in vsaj 20kg prevec. Zanima me, ce se lotim hujsanja, kako bo s kozo? Namrec vem, da ima veliko zensk odvecno kozo na trebuhu in stegnih. Kako se lahko temu izognem?

Takole je:
Če boš hujšala počasi in po pameti ne boš imela viseče kože.To pa zato,ker si še mlada.Lepo se ti bo krčila …..z izgubo kg pa res ne smeš pretiravati na hitro.
Starejša ko boš manj bo koža elastična in večji bodo problemi z njo.
Pa dobro je tudi telovaditi.Na netu jih imaš polno.Vprašaj strica googla.

Jaz sem shujšala 13 kil, zaenkrat še nič nikjer ne visi. Pa sem že bližje 40 kot 30,tako da te nima kaj skrbeti. Kar v akcijo 😉

nova
Uredništvo priporoča

Hvala vam. A pocasi je najvec kil na teden, ali je ze to prevec?
No malo ste me pomirile 😊

Zdravo in počasi je 0.50 na teden.Na mesec znese 2 kg.
Tako boš v cca 10 mesecih na želeni teži. Predolgo? Ne.
Zredila se tudi nisi na “hitro”, mar ne?
Želim ti veliko uspeha!

Če se lotiš hujšanja…????
Skrbi te viseča koža????

Ne hujšaj. Evo, preprosta rešitev za tvoje skrbi!

Zakaj iščeš izgovore?

Glede kože je pa tako, največ je odvisno od genetike in ene imajo po porodu katastrofa kožo na trebuhu, ki ne gre nikdar več nazaj v staro stanje, ene imajo pa po treh porodih na trebuhu napeto kožo brez ene strije. Večina nas je nekje vmes.

Za čim manj težav s kožo pri hujšanju, je pa nujno redno mazanje, meni je zdravnik priporočil kar dobro olivno olje, kar se mi sicer ni dalo packat (ne vem, zakaj se mi to zdi packarija), se pa mažem redno z različnimi body milki, oljnimi, q10 in navadnimi, tudi otroškimi, pač kakor kdaj in kakor mi kaj paše.
Druga stvar je bolj počasno hujšanje, tam 2kg na mesec je idealno, itak gre včasih malo več, včasih malo manj, ampak nekje 10 mesecev za 20 kil se na koncu izide.
Tretja je gibanje, tako sma hoja kot vaje za mišice. Jaz nisem telovadila prej, tudi zdaj sem bolj na osnovnem gibanju, pa po enem letu vidim kar opazne razlike v mišičnem tonusu in koži. Verjetno je nekaj na času, da se je vse skupaj vsedlo nazaj na svoje mesto, nekaj pa od gibanja.

Če se lotiš hujšanja…????
Skrbi te viseča koža????

Ne hujšaj. Evo, preprosta rešitev za tvoje skrbi!

Zakaj iščeš izgovore?

Glede kože je pa tako, največ je odvisno od genetike in ene imajo po porodu katastrofa kožo na trebuhu, ki ne gre nikdar več nazaj v staro stanje, ene imajo pa po treh porodih na trebuhu napeto kožo brez ene strije. Večina nas je nekje vmes.

Za čim manj težav s kožo pri hujšanju, je pa nujno redno mazanje, meni je zdravnik priporočil kar dobro olivno olje, kar se mi sicer ni dalo packat (ne vem, zakaj se mi to zdi packarija), se pa mažem redno z različnimi body milki, oljnimi, q10 in navadnimi, tudi otroškimi, pač kakor kdaj in kakor mi kaj paše.
Druga stvar je bolj počasno hujšanje, tam 2kg na mesec je idealno, itak gre včasih malo več, včasih malo manj, ampak nekje 10 mesecev za 20 kil se na koncu izide.
Tretja je gibanje, tako sma hoja kot vaje za mišice. Jaz nisem telovadila prej, tudi zdaj sem bolj na osnovnem gibanju, pa po enem letu vidim kar opazne razlike v mišičnem tonusu in koži. Verjetno je nekaj na času, da se je vse skupaj vsedlo nazaj na svoje mesto, nekaj pa od gibanja.
[/quote]

Jaz pa mislim, da pri 20 kg viška ne bi smelo ostat veliko kože. Po moje nikakor ne bo tako kot vidiš na kakšnih slikah. Pa še mlada si, je koža bolj raztegljiva. Kar pogumno!

New Report

Close