Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca VAŠE MNENJE

VAŠE MNENJE

SPOŠTOVANA!

Najprej vas lepo pozdravljam. Prosila bi za vaše mnenje oz. nasvet. Hčerka je stara 15 let, včeraj mi je povedala, da se ji že od julija dogaja to, da se ji na trenutek stemni pred očmi, kot, da bi zgubila zavest. To traja par sekund, potem pa je spet vse o.k. Včeraj je stala in kar na enkrat je dobila občutek mehkih kolen, ni me mogla poklicati in v glavi se ji je zavrtelo. Jaz sem videla samo, da se je zaletela v likalno mizo. Potem pa mi je razložila, kaj se je zgodilo. Drugače je normalno razvita, na svojo višino 165 cm ima 55 kg, tudi prehranjuje se normalno. To me zdaj zelo skrbi in sem razmišljala, da bi ji pregledali kri(sladkor, ščitnico). Skrbi pa me tudi to, ker je v sorodstvu njenega očeta epilepsija. Kaj vi mislite o tem. Prosim za odgovor in se že vnaprej zahvaljujem.

Pozdravljeni!

Spoštovani!

Na podlagi vašega zapisa ocenjujem, da vas je lahko manj strah, kot vas je sedaj. Obisk in pregled pri zdravniku pa je priporočljiv, da se še z laboratorijskim in kliničnim pregledom opredeli razlog hčerkinih težav, ali pa morda potrdi, da so težave posledica obremenitev, ki so jih med šolskim letom deležni šolarji.

Ko boste opravili obisk pri zdravnniku, sporočite rezultate pregleda.
Lepo vas pozdravljam.

Danica

New Report

Close