varanje – resno vprašanje

Pišem esej, vendar nimam izkušenj … Kako bi ženska lahko ugotovila, da jo moški vara (na kakšne načine)? Prosim, samo realne možnosti, brez najemanja detektiva ali zasledovanja moškega … Ženska bo takrat, ko jo bo mož začel varati, imela že dva otroka, tako da upoštevajte, da ji bo to vzelo nekaj časa …
Torej … Kako bi žena in mati lahko ugotovila (brez da mož prizna), da jo vara?

Hvala in lp.

Zsej o varanju? Za koga, zase?

Načini so različni, ni točno določenih stvari, verjetno se spremeni vedenje partnerja, vendar ni nujno. Lahko, da ni sploh nič drugače, nekateri znajo spretno…..

Če mene vprašaš, ženska čuti, da je nekaj narobe. Če ženska čuti, da jo moški vara, jo 90% res vara. 10% lufta pustim za tiste večno paranoične.

A pišeš doktor roman?

Danes je dežurni izdajalec mobitel. Ko je doma na potiho ali na vibri, ko ga varajoči nenehno nosi s seboj, tudi v kopalnico, in ga nikoli več ne pusti kar nekje, je to že znak za alarm. Kar na lepem partner zelo tesno sodeluje z nekom iz službe in ta je sposoben pod nujno klicati ob kateri koli uri. (Zelo veliko afer se začne na delovnem mestu…)

V praksi pride tudi do neprijetnih soočenj in nenavadnih telefonskih klicev – recimo mož ljubice kliče prevarano ženo ali pa žena ljubčka prevaranega moža… Tu so še dobro- ali zlonamerne pripombe znancev, ki so prepovedani parček videli kje skupaj.

Hm, za nekoga, ki piše esej, imaš pravzaprav zelo malo domišljije.

Če imaš dva otroka, če on nič ne prizna, če ni nič drugače, kot je bilo, potem počakaj par let, da ga pač mine:)
Očitno si je poželel samo malo popestritve, saj ne varajo vsi z namenom, da bi kdaj zapustili ženo.

Za esej: Žena naj se posveti najprej sebi, pa otrokoma in še možu, ki ga sumi…ko on ne bo imel več časa za ljubico, ga bo le ta hitro “načevljala” in spet boste srečna družinica…on z eno šolo več.

Če gre pa za varanje, tiste vrste, ko en partner ne zdrži več z zakoncem, bo pa prej ali slej sam priznal in napovedal ločitev(če ima vztrajno in resno ljubico)

Z avanturami se pa žena, ki nima denarja za detektiva, časa za zasledovanje….naj ne ukvarja-naj tega loverja raje tako “okupira”…da ne bo zmogel;)

take šole mirella so lahko zelo drage – spolno prenosljive bolezni…

“ne varajo vsi z namenom da bi zapustili ženo?”

bi skorej rekla da nobeden ne.

Seveda so lahko bolezni, pa saj so tudi, če žena najde ljubico ali če ji on vse prizna…..

Jaz predvsem računam na to, da je moški toliko “pameten”, da je že on pomislil na kaj takega, če naj bi to bil moj moški- takemu bi rodila dva otroka, namreč:)

Sicer pa za v esej, naj napiše še nekaj navodil, kako naj ravna žena, ki sumi moža, da jo vara….kajne:)
Naprimer: priznaš mi ne, da me varaš, ampak jaz ti ne verjamem zato pač ne bova sexala, dokler si ne pridobiš nazaj mojega zaupanja (dokažeš z dejanji, da sem edina;)) ali…bova sexala samo s kondomom in samo, ko bo meni pasalo in če ne bo imel noben drug časa (ker s kondomom, pa brez ljubezni tudi ženska lahko sexa kar mal naokol, tako, kot njen mož)

Po moje, da ima pametna ženska precej adutov, da postane svojemu zdolgočasenemu možu izziv in avantura;)

Jaz naprimer ga nebi zasledovala, mu gledala smsov in vohala perila…, bi pa poskrbela, da bi on naenkrat postal ljubosumen….

Saj ni treba, da se maščuje, lahko samo namigne, da jo sodelavec vabi na večerjo, da jo je poiskal njen prvi fant iz osnovne šole…ali…enostavno, če ga moti, da ima ona “dobrega” prijatelja in če bi popazil na otroke, ker je zmenjena;)

Najprej pa seveda, pogovor. Mogoče tip niti ne ve, da je zanemaril ženo;) ker se mu vse zdi tako samoumevno….

Saj veste tisto….naš kavč je zelo udoben, lep je bil, ko je bil nov, zdaj je že malo zguljen in na njem kar radi ležimo…sedimo, le čistit, vzdrževat in negovat ga nima kdo, pač, saj so novi poceni….ampak, da nam ga pa nekega dne ukradejo???? Katastrofa;) kajne:)

Kaj pa ta primer: on ima eno in isto ljubico že nekaj let, se vmes poroči (ljubici tega niti ne pove), naredi ženi nekaj otrok in vse je (kao) v najlepšem redu.

Značilni alarmni znaki
– Partnerjevo pomanjkanje pozornosti in/ali nežnosti do vas.
– Partner ni več zainteresiran za seks.
– Med partnerjevimi stvarmi se znajdejo kondomi, čeprav uporabljata drugo kontracepcijsko sredstvo.
– Partner postane skrivnosten glede telefonskih klicev. Pozorni bodite na dolge telefonske pogovore ob nenavadnih urah.
– Partner začne uporabljati nove seksualne tehnike.
– Nepojasnjena plačila na bančnih izpiskih.
– Kreditne kartice vsebujejo nenavadne lokacije nakupov.
– Partner je pogosto nedosegljiv na delovnem mestu.
– Partner pogosteje kot navadno sprašuje po vašem urniku.
– Partnerjeva oblačila nenavadno dišijo ali imajo madeže.
– Naglo klikanje z računalniško miško, ko vstopite v sobo
– Velika količina porabljenega časa na internetu, medtem ko spite.
– Velika želja po zasebnosti, ko je na internetu

Heheheheheheh, ženska čuti 🙂))) Saj ne rečem, da tu in tam kakšni ne rata “začutiti”, večinoma pa so za “čutenje” krivi moški, ker se ne znajo več “normalno” obnašati1
Naslednje vprašanje.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska.
Tudi za kurbirjem.
Ker se dela neumno in čaka da ga mine….
Zelo uspešna ženska,ja.

– nenadoma začne delat trebušnjake
– se vsak dan stušira:-)
– seks z ženo ga ne zanima več toliko
– telefon povsod nosi s sabo

Ženska to začuti prej ko slej

Poljub je kralj dotikov

Hvala vsem za vaše prispevke, posebej se zahvaljujem uporabniku bambino.

Esej je za “domačo nalogo” na faksu, kjer moramo napisati krajšo zgodbo, novelo, na temo nesrečne ljubezni. Eno leto so morali pisati kriminalko, eno leto potopis, eno leto znanstveno fantastiko … Mi smo letos na ljubezni.

Dvajset znakov da vas vara

http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3074375

New Report

Close