Najdi forum

Moj partner je šel z menoj v vezo, prej je imel pa en kup ljubic, več naenkrat. O tem se mi ni sanjalo. Z eno je živel, ni pa je predstavil staršem, na nek način jo je zavajal. Res grdo. Potem se je odločil, da bo z menoj v resni vezi. Izpolnjujem neke njegove kriterije za resno vezo. Poznam starše, živim z njim, imava nekaj skupnih stvari. Kriteriji so zanj pomembni, pač izobrazba, dobra služba, zunanji videz, obnašanje. Vse je kot da si na nekem ocenjevanju in je pomembno, zato ker se bolje počuti pri drugih. V to sr… me je zvlekel. Lažje je ljubicam. Poskušam si odgovorit na vprašanje – zakaj? Ena ljubica od prej je ostala in ve zame. Jaz pa naj zanjo ne bi. Ona se strinja, da je ljubica sam za seks. Moj nikoli ni želel, da bi bila kaj več. Ne izpolnjuje kriterijev. Ob vsem tem mi je cudno to, da je partner zelo čustvena oseba. Dejansko name navezan. Od tega je spolnost ocino ločena. Poskušam si odgovorit na vprašanje, zakaj? Zakaj nekdo rine v resno vezo? Zakaj me rabi?

2 meseca nazaj sem tudi sama izvedela, da me je moz cel cas najine veze varal. Skupaj sva 9 let, 2 leti porocena. Ugotovila celo, da jih je bilo vec. Z eno od njih sem uspela govoriti in mi je povedala, da ona ni vedela za mene, da je to odkrila sele, ko so ji sorodniki povedali, da se je porocil. Od takrat nista bila skupaj. Njej je sicer rekel, da z njo ne zeli resno, ker je iz tujine, da rabi zeno, ki ima dolocene stvari v zivljenju ze porihtane in je iz iste drzave. Ampak je ona mislila, da si bo premislil. Zdaj, ko sem prebrala tvojo objavo, ocitno je tudi on imel kriterije za zeno. Se vedno mi noce priznati, da je imel z njo vec kot samo dopisovanje in kava. Ko ga vprasam, zakaj je to pocel, kaj je iskal? Je odgovor, da ne ve in da nisem kriva jaz. Vedno sem ga sprasevala ali je sex ok, sva midva ok, ti manjka kaj,… Nikoli ni nic pojamral, samo rekel, da je vesel ker me je nasel. Ko sem ga vprašala, zakaj me nisi pustil po nekem casu in se sel zabavat brez slabe veseti, mi je rekel, veš kako je to… Kje bom nasel potem nekoga, ki ti je vsaj malo seze do kolen. Ne vem, a ti bo to kako pomagalo kar sem napisala. Jaz pocasi prihajam do zaključka, da ni hotel ostati sam jn da ni sposoven ljubiti v pravem pomenu. V tem casu namreč ni nasel nobene boljše s katero bi ustvaril življenje, so pa bile dobra veckratna popestritev. Imel jih je vec, da se ja ne bo zgodilo, da ne dobi svoje nagrade za to tezko zivljenje takrat, ko zacuti, da jo potrebuje. Zdaj, ko pogledam za nazaj, razumem vse cudne izjave, ki jih je izrekel ter zakaj se je obnasal na določen nacin. Zal mi je, da nihce okrog mene ni nic opazil in me pravočasno opozoril, da nekaj ne stima. Jaz sem bila slepo zaljubljena. Vse to sem videla, ampak si ocitno nism hotela priznati, dokler nisem povsem slucajno opazila cudno sporočilo na mobitelu. Od vsega tega me je najbolj prizadelo to, da nisem nic opazila oz, da sem zanemarjala vse znake, ampak kdo bi si mislil, da zivim v filmu😊

Objava čaka odobritev

New Report

Close