Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Vailo na srečanje skupine za dojenje v Ljubljani

Vailo na srečanje skupine za dojenje v Ljubljani

La Leche League Slovenija, Slovensko društvo za podporo in pomoč doječim materam, ki deluje v okviru Mednarodne zveze za dojenje – La Leche League International

Drage prijateljice in prijatelji!

Prisrčno vas pozdravljam v imenu Slovenskega društva za podporo in pomoč doječim materam.

Vse bodoče, doječe in druge matere ter očetje – vabim vas na srečanje, ne le tiste, ki potrebujete pomoč in informacije, temveč tudi tiste, ki želite svoje izkušnje z dojenjem deliti z drugimi. Udeležba na naših srečanjih je brezplačna in vam omogoča dostop do natančnih in najnovejših informacij o dojenju ter izmenjavo izkušenj z materami, ki so ali še dojijo svoje otroke ter izposojo literature, ki jo priporoča Mednarodna zveza za dojenje. Na vseh srečanjih so vedno dobrodošli tudi dojenčki in malčki ter njihove igračke.

Naša srečanja so vsak drugi četrtek v mesecu ob 17. uri v prostorih Zavoda za gluhe in naglušne Vojkova 74, Ljubljana.

Naslednje srečanje je 11. marca 2004, tema „Lepote in težavnost dojenja“.

Srečanja vodijo svetovalke za dojenje pri LLLI, ki vam nudijo tudi brezplačno svetovanje po telefonih: Mateja Kropec Šega 01/ 512 45 74, Urška Savodnik 01/ 518 60 90, Jana Elouissi 01/ 510 51 00 in Karmen Mlinar 01/831 27 27.

Veliko prijetnih trenutkov z vašimi dojenčki in malčki!

Karmen Mlinar,
svetovalka za dojenje pri LLLI

******************************

Če se želite naročiti na elektronska obvestila o naših srečanjih, pišite na [email protected] ali na forum Dojenje:

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Karmen, a še dajete mazilo Lansinoh na vaših srečanjih?
Namreč, avgusta se nam pridruži nov član in na začetku mi je ta krema zelo pomagala.
Drugače pa se s punčko (19m) še zmeraj dojiva, čeprav samo še zjutraj. Postopek odstavljanja sem začela jaz (brez nočnega), sedaj pa ona nadaljuje. Se mi zdi, da se bo odstavla kar sama pred prihodom novega člana, ker se vse redkeje spomni na dojenje. Ampak za vsak slučaj, a imate tudi kako knjigo za sposodit na temo tandemskega dojenja?
Pa še to: ker se punčka doji samo še zjutraj in to samo na eni strani, se pravi, da pride ena dojka na vrsto šele na dva dni, a je možno, da bi ob tako malem povpraševanju mleka kar zmanjkalo?

Hvala za odgovore!

Timoteja pozdravljena,
čestitke k novi nosečnosti! Saj sem te že kar malce pogrešala!

Za Lansinoh pokliči Urško 518-60-90, če jih je še kaj na zalogi.

Če prideš danes, ti bom prinesla mojo knjigo “Adventures of Tandem Nursing”. Prosim pa te, da me okoli 15 ure spomniš z SMSom, da je ne bom pozabila vzeti s seboj.

Dokler je dojenje, tako dolgo je tudi še mleko, pa tudi še potem ko je dete odstavljeno je mleko lahko prisotno še kar nekaj časa in se postopoma razgrajuje v prsno tkivo. Mamice večkrat poročajo, da imajo še mesece ali celo leto ali dve po končanem dojenju mleko. Zatorej brez skrbi.

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>
nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovore!
Bom poklicala Urško.

Ja, si bom sposodla mobi, da ti pošljem. 🙂 Sem še vedno brez in še vedno vesela tega. 🙂 Bova pa ziher zamudle. A bo to moteče?

Drugače pa sem se abonirala na forumu Nosečnost, inkognito. 🙂 Ostale, razen tega tu pa tam, sem pa pustla čisto vnemar.
Pa se pol vidimo!

New Report

Close