Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ločitev, nezvestoba in ljubezenski nasveti V nos jim gre način, preko katerega sva se spoznala

V nos jim gre način, preko katerega sva se spoznala

Rekla mi je da bi počakala do poletja že takrat, naslednji dan po srečanju.[/quote]

Če to ni bil lep način zavrnitve, potem je še cca 11 dni časa do 21. ko je prvi poletni dan 🙂))

Zakaj je bilo tako, kaj je bil njen razlog za neoddajo svoje fotografije ? Saj si ji sploh rekel, da bi rad tudi njeno sliko imel, da je ne bi zgrešil ali si ostal podložen ?

Ja prej ali slej bi jo domov (verjetno) pripeljal oz. bi te sošolci-ke videli tebe z njo in… lahko da bi letele opazke (ti pa, ker se tako bojiš za mnenje okolice, lahko da te je še ta strah kaj doli nesel).

Moja pričakovanja so bila drugačna od tega kaj je nudila, vendar kljub vsemu se začetnemu “porazu” nisem pustil in sem jo bolje spoznal, a ni bilo nekega privlaka (spolnega, intelektualnega). 😐

hiklopka – lahko da imaš prav, sicer bo pa videl čez malo več kot teden kako in kaj.

Če imaš ti v življenju vse do potankosti popredalčkano, kako ti je živeti sama s sabo? Če je ona rekla da bi počakala do poletja, to ne pomeni da se bova že 21. junija dobila, ampak da je bolj mišljeno nekje v juliju.

Pač ji nisem rekel za fotko. Itak bi jo poklical, pa bi se našla.

Ravno o tem strahu že ves čas govorim oz. pišem.

In verjetno si se zdaj fokusiral samo na to punco in se z drugimi sploh ne dopisuješ več? Očitno rabiš eno lekcijo iz tega, da boš spoznal, kjer vse si ga polomil in kaj naslednjič definitivno več ne boš počel. Lahko se ti še ne vem koliko dopisuješ in chataš z nekom, če ne razvijata spoznavanja v živo, je brezveze vse, verjemi. Ne bit presenečen, če ti bo čez čas rekla, da že ima fanta ali da je sploh ne zanimaš.

A bereš kake knjige o odnosih? Koristile ti bodo prepoznat človeško govorico.

Na oglas se mi je odzvalo 5 punc. Od tega so se 3 od njih mi nehale javljat že čez 2 ali 3 dni. Punca o kateri pišem je bila prva, ki se je na oglas odzvala. Tako se trenutno dopisujem z dvema.

Kaj bi ti naredil/a?

Prosim za konkretne naslove in avtorje. Hvala.

Če imaš ti v življenju vse do potankosti popredalčkano, kako ti je živeti sama s sabo? Če je ona rekla da bi počakala do poletja, to ne pomeni da se bova že 21. junija dobila, ampak da je bolj mišljeno nekje v juliju.[/quote]

Niti najmanj nimam vse popredalčkano v življenju, ampak dosti več smisla za humor kot ti, pa 🙂))
Se je jasno pokazalo tukaj kar se vidi že skozi vsa tvoja sporočila. Si totalno nesproščen in zategnjen do amena. Fullll me spominjaš na eno kolegico, ki vse vzame na smrt resno kar kdo napiše ali reče. Ima zaradi tega extremno težko življenje. Skupno vama je v štartu tudi to, da se ona enako na vso moč obremenjuje s tem, kaj bodo drugi rekli, ko spozna kakšnega fanta. In kar se posledično zgodi, je točno to. Na koncu se res najde nekdo, ki se vpiči prav v to, kje ga je spoznala. To pa samo zato, ker je labilna na tem področju in ljudje to čutijo.
Jaz sem tudi fanta spoznala preko interneta, a se mi nikoli ni kdo vpičil v to. Tudi ne vem, zakaj se bi mi. Živim svoje življenje ali njihovo?

Pozem je pa zate na prvem mestu DELO NA SEBI, na samozavesti, šele potem PUNCE.

Luzer si – kakšen predlog za knjigo ?

Meni trenutno pride na misel Kako ljubiti in biti ljubljen od dr. Paul Hauck-a (on ima nasplošno dobre, enostavne knjige – prevedene tudi v Slovenščino). 😐

he he he se morem smejati, kot bi poslušala moje sodelavce in znance he he he
ker sva vsak z svojega konca Slovneije so rekli, da sva se sigurno spoznala prek ženitnega oglasa v Anteni (revija v preteklosi). No jaz sem jim odgovorila, da sva se sponzala preko revije ognjiše (kot veste to je verska revija in nima nič z ženitnimi oglasi). Pa to sem jim večkrat povedala, ko je kateri kaj spraševal, pa so nehali.

Svetujem ti, da jih ignoriraš, prslišiš, pomembno je, da se razumeta.

Starokopitnežem pa povej, da tisti časo ko so starši partnerje izbirali so že zdavnaj mimo in da živimo v 21 stoletju, in bi bilo dobro če se tudi oni obnašajo temu primerno.

srečno obema

Skoraj bi pozabil; tej punci lahko kaj podobnega tudi jaz povem. Štekaš?
PS: še vedno se priporočam za knjige o odnosih. Torej naslovi, avtorji?

In kaj ona potem stori? Mislim, kako se vsa stvar z nekim fantom pri njej nadaljuje? Koliko let ima ona?

Pozem je pa zate na prvem mestu DELO NA SEBI, na samozavesti, šele potem PUNCE.[/quote]
Pisanje drugih na forumu in predstavljanje druge plati mi pomaga pri tem, da se malo manj oziram na okolico (npr. kar je napisala tudi jaz jim grem v nos), vendar s tem še ni konec težav. Kot si ti sam napisal, sem pri tej punci najverjetneje izgubil osvajalsko suverenost, da bo torej po vsej verjetnosti ona morala opravit dolžnost moškega (narediti korak naprej), vendar da naj tega od nje ne pričakujem. Resno, kako naj zdaj sploh zberem pogum in se dobim z njo, ko pa ona ve, pri čem je in s kom ima opravka? Še ko sem ji povedal o svojih (ne)izkušnjah, me je vprašala da kako to da sm čisto neizkušen in da kdaj mislim doživet vse to, kar naj bi dal skozi že proti koncu OŠ ali v SŠ?

Lahko da si jo res izgubil, vendar vprašanje pa je ali trajno ali pa samo začasno. 😐

Če to bereš med vrsticami, ti je ona povedala svoja pričakovanja, želje realno (kaj išče) in če sklepam po le-tem, potem si ti izgubil bitko še preden si svoje vojake oborožil, napital in jim dal nek “prep talk” večer pred spopadom. Če bi ona rada imela nekoga, ki ima v mobitelu še zmeraj kontakte bivših “trofej” (v primeru “backup-a”) in ima zalogo vrednosti SPB in čustvenih travm,… prav (njena izbira). Če bi ji to takrat celo nekako tako argumentiral, bi prevesil vse na svojo tehtnico (verjetno nisi bil tako znajden, a ne ?)
Nekako je prav, da si bil iskren, čeprav verjetno ob nepravem času. 😐
Realno nisi ti kriv, vendar nekako pa tudi ona ne. Sicer ne vem kako točno si spisal oglas, vendar če bi ti napisal, da si “neizkušen”, bi verjetno dobil precej manj ponudb, kot pa če si/bi to zamolčal.
Je pa žal seveda tako (dejansko), da če te nekdo ne more sprejeti zaradi tega kar si, potem te pač ni vreden. Jaz bi se vseeno še enkrat sestal z njo oz. dokler bi ta želja (pri tebi in seveda njej) exsplicitno obstajala. Ok, si ga malce zafrknil s to tvojo iskrenostjo, a je kar je. V teh časih si lahko na nek način ponosen, da si (še) nepokvarjena roba, ker lahko vidiš kako je (iz drugih tem), ko imaš enkrat fragmentiran disk (+ še cel kup virusov, trojancev na njem). Tako da glavo gor (tazgornjo). 😀

In kaj ona potem stori? Mislim, kako se vsa stvar z nekim fantom pri njej nadaljuje? Koliko let ima ona?[/quote]

Posluša “pametne” nasvete drugih ter skensla vse fante, pa čeprav so nekateri res vredu. Nato se obremenjuje, zakaj je tako in zakaj nima fanta. Stara je 25 let.

Bi mo jo predstavila oz. naju nekako spravila v stik? 🙂 Saj bi ti pisal preko zs, toda glede na to da nisi registrirana, to pač ni izvedljivo. No, pa upam da me ne bo skenslala le zato, ker me je/bi spoznala preko foruma. 😀

Ali sta oglas in mladenič ena in ista oseba?

dna, kako stereotipno razmišljanje. Nekdo, kii je izkušen, mora nujno imet spb pa imena bivpih v mobitelu za back up plan? Koliko tako razmišljanje avtorju dejansko pomaga? Češ, ful si car ker si še neizkušen, ker ostali ki so pa že imeli punce, so pa pokvarjeni, wtf

Še to me zanima, oglas, ali si zdaj vrgel puško v koruzo glede iskanja deklet, ker si pač dopisuješ z dvema, ali si kot pametno bitje oddal oglas še kam drugam, recimo ona.on, najdiljubezen.si ipd.?

V nos jim gre način, preko katerega sva se spoznala

Bom komentiro sam naslov:

Tvoja prjatlca je omejena, ozkogledna prasica.

Nisva ista oseba. 🙂
Hiklopka kaj meniš, bi ti uspelo naju nekako vsaj spravit v kontakt? 🙂

nečesa ne razumeš. ženska ki ima probleme s sprejemanjem okolice, bo imela problem sprejet tebe, ker te je (bo) spoznala preko neta. zakaj misliš, da bi bil ti toliko drugačen od drugih, ki jih je skenslala?

nečesa ne razumeš. ženska ki ima probleme s sprejemanjem okolice, bo imela problem sprejet tebe, ker te je (bo) spoznala preko neta. zakaj misliš, da bi bil ti toliko drugačen od drugih, ki jih je skenslala?[/quote]
Problem je v takem razmišljanju. Namesto “kaj bom imel od tega?” se raje vprašam “Mogoče bo kaj iz tega”. Probat ni greh, nimam kaj izgubiti. Če bo, bo, če ne pa nič, punc je še dovolj. 🙂

Hiklopka, si še z nami?

Pa kaj ti ne mislis nehat nadlegovat ljudi?

Oglas pa naj se kaj javi, da pove kako se je nadaljevala njegova zgodba.

nečesa ne razumeš. ženska ki ima probleme s sprejemanjem okolice, bo imela problem sprejet tebe, ker te je (bo) spoznala preko neta. zakaj misliš, da bi bil ti toliko drugačen od drugih, ki jih je skenslala?[/quote]
Problem je v takem razmišljanju. Namesto “kaj bom imel od tega?” se raje vprašam “Mogoče bo kaj iz tega”. Probat ni greh, nimam kaj izgubiti. Če bo, bo, če ne pa nič, punc je še dovolj. 🙂[/quote]

No potem pa še naprej z glavo skozi zid, mogoče pa stena enkrat popusti, ane 😉

New Report

Close