Najdi forum

V nos jim gre način, preko katerega sva se spoznala

Nisem rekla, da si luzer!!!!

Samo, ker s to punco, do zdaj, se se nisi premaknil z mrtve tocke, je torej cas, da ali PRVIC nekaj naredis (kljub strahu in zablokiranju, to pac obides in reskiras) ali DRUGIC obrnes novo stran in gremo dalje.

In pregovor ne pravi, da si luzer, ampak da te ne sme biti strah tega, da se bos zmotil in naredil kaj narobe. Kajti na napakah se ucimo in rastemo!

libellule, ni panike.

Potem bo pa najbolje, da se s temi puncami pogovorim in tiste, ki jih še bom spoznal, seznanim s tem da sem brez izkušenj, da imam pred puncami nepojasnjeno blokado in se z njimi glede tega pogovorim, potem pa bi sproti videl kaj in kako naprej. Pomoje bo tako zame kot za njih lažje, če bomo vedeli pri čem smo.

Sej bo, lej ga, mislim da bo punca, ki bo zainteresirana zate, sama opazila da si v zadregi in ti pri tem pomagala. Preveč optimistično? Sicer se ti pa ni treba do nazga slečt na spozavnih dneh. Mislim besedno seveda. 😉


Torej se lahko zgodi, da bi punca naredila konkretni korak?


Torej se lahko zgodi, da bi punca naredila konkretni korak?[/quote]

Pa smo spet tam, kjer sem napisala v zadnjem postu na 1. strani. Problem imaš, ne upaš pristopit k dekletu, potihem upaš, da bo punca tista pogumna, ki bo delala začetke korake, ker imaš ti problem, ki ga nočeš predelat???

Sploh nimam besed za takšno vedenje, res ne.

Sprevidi že, da če sam NOČEŠ sprememb na sebi, jih ne bo prinesel ne čas ne druga oseba!

Tista punca, ki ima vsaj malo pameti, jo to, da je en fant pac malo lesen na zacetku, ne bo motilo. Ker po moje, ko se bos ti sprostil in videl, da te nihce ne bo ugriznil, bo vse skupaj steklo brez problema.


ojej1, hočem samo povedat, da imata sapra73 in libellule najbrž prav da s to punco nič ne bo, kajti če bi ona bila zainteresirana, bi se že zdavnaj kaj zgodilo.


ojej1, hočem samo povedat, da imata sapra73 in libellule najbrž prav da s to punco nič ne bo, kajti če bi ona bila zainteresirana, bi se že zdavnaj kaj zgodilo.[/quote]

Tudi ti nisi ravno blestel od zainteresiranosti, preveč stvari te je zmotilo že v štartu: obremenjevanje z okolico pa kaj si bo kdo mislil pa tvoji dvomi, če ti je sploh všeč, to pač ohladi vsako baklo. Če pa do bakle še prišlo ni, pa sploh.

Ne vem, zakaj se trudiš bodočim puncam razlagat ta svoj manko. A zato da bodo one pol prevzele, ko boš ti zablokira? Na tak način ne boš nikoli presegel svojih strahov.


Hočeš reči da bi moral dejstvo da sem povsem brez izkušenj, obdržati zase in njej sploh ne povedati, da še nikoli nisem bil intimen s kakšno punco?

Mislim da se preveč obremenjuješ.
Prepusti se trenutku, ko bo prišlo do tega. Kot sem že enkrat omenila, se ne rabiš takoj razgalit, ampak uživaj v trenutkih odkrivanja in spoznavanja.


Hočeš reči da bi moral dejstvo da sem povsem brez izkušenj, obdržati zase in njej sploh ne povedati, da še nikoli nisem bil intimen s kakšno punco?[/quote]
Lahko poveš, da si brez izkušenj, samo ne pričakuj, da po potem punca prevzela pobudo. Kljub strahu jo boš moral sam. Lahko pa si mamico zraven pripelješ, da te bo čuvala, če se ti slučajno kaj zgodi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hočeš reči da bi moral dejstvo da sem povsem brez izkušenj, obdržati zase in njej sploh ne povedati, da še nikoli nisem bil intimen s kakšno punco?[/quote]

Tako je. Dokler si še v fazi spoznavanja z nekom, se ne razdajaj preveč, ne bodi kot odprta knjiga.

Kako pa sicer? Si uspel kaj spremenit pri sebi v teh nekaj mesecih? Si šel na kako delavnico, kako tvoja samozavest? Misliš kar čakat da ti bo punca prinesla potrebno samozavest al kako?


Moram omeniti, da so me one že na začetku spraševale po izkušnjah.


Prebiram literaturo o samopodobi. Glede tega ali bi mi punca dala potrebno samozavest ti zaenkrat ne morem povedat, kajti tega še ne vem. Mogoče pa ima Sapra73 prav, da bi se moral prepustiti in če se pri eni punci ne bi zgodilo kaj več, bi se pa morda pri drugi. Bojda ko se med fantom in punco dogaja kaj več, gre tukaj za obojestransko pomoč, punca pomaga fantu in fant pomaga punci da pride do česa več. Morda pa ta punca ni zame oz. ni med nama kemije.

O vsem tem dogajanju sem se zaupal znancu, se z njim pogovarjal o tem ter s tem naredil prvi korak pri ugotavljanju, zakaj s to punco niso stvari tako stekle ko bi si želel. Namreč kljub temu da je ta punca v redu in bi z njo lahko vstopil v zvezo, je mene žrlo dejstvo da mi ne gre v živo navezovanje stikov s puncami, da me je to zabijalo in se mi je posledično ta punca zdela manjvredna, kar je posledično bilo zelo težko za mojo psiho (odtod vzrok za tisto nervozo takoj po srečanju). On (znanec) mi je rekel, da sem storil napako s tem ko sem to punco označil za manjvredno zgolj zato, ker sem jo spoznal preko oglasa. Da je problem bil v mojem gledanju nanjo ter na vso situacijo. Da pravzaprav sploh ni važno kako punco spoznaš, temveč je važno s kakšnimi očmi gledaš na situacijo.
Zdaj mi je že malo bolj jasno, zakaj s to punco ni peljalo k želenemu rezultatu in res sem hvaležen temu znancu, da mi je pomagal narediti prvi korak pri iskanju odgovorov.

Že v tretjem odgovoru v tej temi si ti dobil tak odgovor in ni bil edini. Celo temo ti hočemo že to dopovedat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

dddddd Marko je dobro napisal, ti oglas pa imam čedalje bolj občutek da se norčuješ iz nas, al si pa res tako nedojemljiv.


Že, toda nihče od ljudi ki so meni blizu, se ni tako postavil na mojo stran. Menda je zmagovalec nekdo z drugega foruma, ki je napisal: “Nekoč ni bilo oglasov in interneta, pa je vendar vsak lahko našel punco, zato se zamisli nad sabo kako bi bilo, če bi živel pred 30 leti in ne danes.”

Congratulations there is now a level 0. 🙂

Pravzaprav zelo tehtna misel, moraš priznati.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pravzaprav zelo tehtna misel, moraš priznati.[/quote]
Torej imaš tudi kaj proti temu, da sem jo spoznal preko oglasa?

New Report

Close