Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost USPELO S POMOČJO KITAJSKE TRADICIONALNE MASAŽE STOPAL

USPELO S POMOČJO KITAJSKE TRADICIONALNE MASAŽE STOPAL

Moja zgodba o neplodnosti, se je začela pred cca 8 leti, ko sva se s partnerjem odločila, da zdaj je pa že čas za otročka. In seveda si nisem tudi predstavljala, da bo pot do želenega cilja tako dolga in težka. Ker nama po 6 letih “probavanja” še kar ni uspelo priti do želene nosečnosti, sva začela z IVF. Prvi postopek je bil neuspešen, drugi sicer uspešen ampak potem ss v 8 tednu. Tretji spet neuspešen. Potem sem pa, kot večina žensk brskala po forumih, kjer sem zasledila, da je velikim uspelo zanositi z tradicionalno kitajsko masažo stopal. In našla ime, ki se je večkrat ponavljalo v zvezi z masažo stopal. In to je gospa Karmen. Sem jo kontaktirala in sva se dogovorili za prvi obisk. Že takoj sem začutila, kako dobra in pozitivna oseba je. Potem sem redno hodila k njej na masaže pred četrtim postopkom in še zdaj ne morem verjeti sem naravno zanosila. Kar je čudež po tolkih letih. Sicer spet ss v 6 tednu, ampak vseeno nekaj se je zgodilo odkar sem hodila na masaže. No in potem sem pred petim dolgim IVF protokolom spet hodila h gospe Karmen, kjer se masaža izvaja že pred prvo injekcijo. In skozi ves postopek, me je gospa Karmen bodrila in mi vlivala upanje in dobro voljo, kljub temu, da na mojih ultrazvokih, kjer gledajo velikost foliklov nikoli ni bilo prav bleščeče. No in sem vseeno pri punkciji dobila 4 celice, čeprav je blo govora samo o dveh. Na dan transferja so me pričakale 3 lepe blastociste. Eno so vstavili, ki je po 14 dneh pokazala nosečnost in traja še zdaj. In na čudež sem oz. sva s Karmen uspeli pridelati še 2 zamrznjenčka. Kar se je zgodilo prvič. Skratka, rada bi povedala samo to, da vrjamem, da masaža stopal pomaga pri neplodnosti in jo priporočam vsem, ki se s tem soočate. Sem pa zelo vesela in hvaležna, da sem spoznala gospo Karmen, ki je tako dobrosrčna in ima blazno empatijo do punc, ki se soočajo z neplodnostjo. Zame bo vedno super Karmen, ki mi je pomagala do + na testu.

Lp

New Report

Close