Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Umrla komaj 8-letna deklica, še enkrat

Umrla komaj 8-letna deklica, še enkrat

Že to je grozno tragično. Še bolj pa to, da je tej deklici lani umrla mamica, ker je imela tumor, oče, ki je bil v tej prometni nesreči tudi poškodovan, pa se še bori za življenje.

Zakaj tako rada čvekaš o nesrečah ljudi? In kakšne odgovore bi rada dobila? Oh kako tragično, kaj takega, Usoda,…..ali……??
Dej povej kaj pozitivnega in veselega!!

Se strinjam s Pat, da res ni nobenega smisla odpiranja in premlevanja takšnih žalostnih tem.

nova
Uredništvo priporoča

Žal sem prebrala, da je očka prehiteval v škarje in treščil direktno v dostavno vozilo. Le kam se jima je tako mudilo ? A je vredno noret ?!!

To me je pa resnično prizadelo, da je tako rosno mlada deklica umrla. Ni za pomisliti. Sem brez besed. Kam se je očetu tako mudilo? Kot je že zgoraj omenila kaja.?
Sedaj kar je – je pač takšna usoda.

V katerem koncu Slovenije se je ta prometna nesreča zgodila?
Nisem brala časopis in nisem gledala TV-ja.
Hvala za odgovor.
LP, Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Ja, res, jaz se tudi zmeraj sprasujem, kam ljudje tako hitijo, da je potrebno prehitevati za vsako ceno.

Ce bo ta ocka prezivel, bo imel celo zivljenje cas premisljevati o tem…

Saj ne, da mu privoscim nesreco, vendar me taki ljudje, ki z divjo voznjo spravljajo v nevarnost ne le sebe, ampak tudi druge (celo lastne otroke!!), vsakic znova spravijo ob zivce.

Doroteja, nesreča se je zgodila na Dolenjskem.

pat, tudi to se dogaja, veš! In ker smo skoraj sosedje, me je zelo prizadelo.
Življenje niso samo štosi in rožice.

In danes preberem v Delu, da je deklica sedela zadaj in NI BILA PRIPETA !!

Ne vem, res ne štekam , kako so lahko starši tako neodgovorni. Naša je vedno pripeta, pa tudi če se peljemo samo 5 ulic stran.

Tudi jaz sem že dva dni žalostna zaradi te nesreče. Družino poznam zato mi je še bolj hudo saj se je s punčko včasih igrala tudi moja hči, ki je nekaj mesecev mlajša. Za punčko je bilo že lansko leto hudo, ko ji je umrla mamica. Pokopali so jo ravno na njen 7 roj.dan. Nekaterim življenje res ne prizanaša, kot da jim ni bilo že dovolj hudo…..

Ja, vem kaj je življenje!
Očitno nisi razumela kaj sem ti hotela sporočiti!

Se sedaj bolje počutiš, ko si prebrala odgovore, ki sem jih že napovedala v mojem prvem postu???
V stilu branjevk……

pat, najboljša vedeževalka med branjevkami si!

Da bo imela Pat spet kaj za komentirat…

Vsaj mislim, da je tole povezano…

New Report

Close