Najdi forum

Zdravo,

znano je, da Tinder uporablajo predvsem moški/fantje, ki iščejo bolj kot ne seks. Ali pa tako malo neresno, za zabavo. Zanima me, ali je zdaj v času korona virusa na Tindru kaj več resnih, poštenih, pridnih fantov, ki bi žensko spoštovali in je ne gledali kot predmet? Ne vem, dajte prosim malo pokomentirat tisti, ki ga imate. Ali ste tam zato, da iščete one night stand, ali iščete resno punco? Pa prosim še starost zraven napišite 🙂
Hvala

A si slučajno “born again virgin”?

So tudi druge aplikacije.. verjamem, da veliko ljudi v teh časih išče svojo srečo po teh aplikacijah. Je pa veliko jebivetrov, tako kot vse povsod.

nova
Uredništvo priporoča

Hmm ne razumem točno tega izraza?

Hmm, sama imam malo drugačno izkušnjo s tindrom. S tistimi, ko smo bili match, niti 10% tipov ne odpiše. Tisti, ki so mi kaj odpisali, so vsi iskali samo resno zvezo. Od vseh mi je ratalo spoznati enega zelo OK fanta…

Jaz sem na tinderju. Bolj kot ne iz dolgčasa. Ampak ne iščem ons. Če že kej, iščem kakšno zanimivo debato ali pa resno zvezo. Je pa res da večina punc sploh ne odpiše ali pa od pišejo 1x 2x in konec. Krneki je ta tinder, pa se plačujem za njega.

Zdravo,

moja izkusnja kot fant sredi 20-tih na Tinderju, ki isce punco:
Matchev ni težko dobit, dosti je čisto okej punc glede na profile
Pri klepetu pa velika večina sploh ne odgovarja ali pa se hitro zaključi.
Bolj malo jih isce zvezo.

Lp

Na tindru sem z nekimi brezveznimi slikami da vidim katere ženske so gor da jih lahko v real lajfu prefiltriram pač ženska na tindru zame ni kvalitetna ženska.

Kaj pa ce tudi one samo filtrirajo gor? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa ce tudi one samo filtrirajo gor? 🙂
[/quote]

Možno ja, predvsem tiste z nekimi landscape fotkami da prefiltrirajo moške in jih v real lajfu vrnejo nazaj v kanto za smeti. Tiste s svojimi fotkami se pa kurbajo, naivno iščejo moža ali fanta in se v tem procesu kurbajo ali pa večno iščejo potrditev za svojo lepoto v glavnem za v smeti, no možni so tudi drugi scenariji… sem odprt za vse…

Včeraj govoril s kolegom ravno na to tematiko. On je na Tinderju ravno iz razloga ker išče resno zvezo in “ne ve” kje drugje iskati (sploh v teh časih). Ravno tako druga zgodba – moj prijatelj je sedaj v zvezi s punco skoraj 2 leti, spoznala sta se na Tinderju.

Tako da ne – Tinder je daleč samo od “seksa” ampak je treba znat zadeve tudi prefiltrirat in ločit “zrno od plevela”.

Jaz če bi kdaj končal s svojo partnerko, bi tudi šel na Tinder.

pri tinderju je tako kot pri vseh drugih stvareh v življenju – ogromno potrebnih sluzavcev, ogromno sranja, med katerimi se skrivajo redke najboljše stvari 🙂 tako da, da se najti zelo fajn ljudi, ampak na žalost zaradi takih in drugačnih predsodkov (kot avtorica) marsikdo ki je fajn ne gre gor.

pa dodajam še to: tista/ti, ki misli da se bo sorodna duša kar nekje pojavila, in ne poskuša in daje možnosti, ne bo prišel do ničesar! vidim da ogromno ljudi moje starosti (pozna 20-a in zgodnja 30-a) je takih.

Tinder je bolj namenjen resnim zvezam, tudi v večini se najde gor ljudi, ki so down to earth in niso zdaj total fuckboys…

tinder je katastrofa srečala gor par primerkov fukfehtarjev ki se jim meša ko jim na 5tem zmenku ne daš stari so pa 35plus in lovijo 20 letnice..žensk istih let ne marajo.. večina so gor tudi lov quality moški..leni neambiciozni ki mislijo da jih bo ženska lovila, da bodo brez truda dobili vse..predvsem pa da bodo dobili kvaliteto tako- čisti lol! Umiram!

tinder je katastrofa srečala gor par primerkov fukfehtarjev ki se jim meša ko jim na 5tem zmenku ne daš stari so pa 35plus in lovijo 20 letnice..žensk istih let ne marajo.. večina so gor tudi lov quality moški..leni neambiciozni ki mislijo da jih bo ženska lovila, da bodo brez truda dobili vse..predvsem pa da bodo dobili kvaliteto tako- čisti lol! Umiram!

Sam sem bil na tinderju skoraj 2 leti. Imam mešane izkušnje. Dokler sem živel v Ljubljani je bilo izbire ogromno. Veliko se je dogajalo, lahko sem se zmenil za več zmenkov v istem dnevu. Point je, da v štartu razčistiš kaj želiš. Nima smisla razlagati pravljic o tem, kaj si želiš, če iščeš sex. Poveš v štartu svoja pričakovanja in svoj namen prijave in je to to. No, moj rezultat je bil zelo uspešen, dokler sem živel v mestu. Po preselitvi na vas, je pa vse skupaj zamrlo. Že razdalija 10km + večini predstavlja težavo.No, takšna je vsaj moja izkušnja!

Moško ugotavljanje: Ker so časi neugodni za spoznavanje v živo, zadnji 2 leti uporabljam večino portalov, ki so namenjeni spoznavanju in parčkanju. Sam ne iščem seksa (prioriteta je resnejši dolgotrajni odnos), priznam pa, če se ženska ni pripravljena vezati in imeti več kot samo seks, bi takšno priložnost izkoristil.

Predvsem opažam, da ima veliko žensk na Tinderu profil še kje drugje: Facebook Dating, Onaon, Najdiljubezen, Twoo, Badoo. Če ti rata isto žensko srečat na različnih portalih, si lažje ustvariš širšo sliko, kaj točno išče in tudi več izveš o njej. Za večino takih žensk (starosti 25 – 35 let) lahko rečem, da iščejo resno zvezo.

Sem pa zmeden nad odzivom, ko žensko, ki naj bi iskala resno zvezo, kontaktiraš nekje izven Tindera (Instagram ali Facebook). Jasno na vljuden način poveš, da bi jo rad spoznal pa ne pokaže niti malo interesa po spoznavanju. Mi je jasno, da je njen prvi odziv “še en potreben tip” (čeprav kot rečeno mi seks ni prioriteta), ampak potrebni tipi so na vseh portalih, kjer so ženske. Ne vem, kako si potem predstavlja najti nekoga za resno zvezo, če nima interesa spoznati koga novega.

New Report

Close