Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni težko dihanje

težko dihanje

Pozdravljeni obračam se na vas ker se moje težave začnejo z dihanjem pred dvemi leti sem doživel infarkt posledično jemljem več razlicnih zdravil moje težave se zacnejo z vdihavanjem raznih hlapov (seveda nehote )kot so osvežilci laki barve mehcalec za perilo posebno slabo pa name vplivajo izpušni plini zaradi nehotenega vdihavanja le teh ko sem se znašel v zastoju so me odpeljali v bolnico z rešilcem ne zdržim niti v prostoru z slabim zrakom kaj hitro se mi poveča število vdihov dobim slab občutek v prsih vse skupaj se prenese v trebuh in daje občutek slabosti roke se mi močno tresejo po opazovanju v bolnici sem dobil razlago da gre za želodčne težave ćeprav se vse začne z dihanjem vse pa izgine čez par ur na svežem zraku pluča naj bi bila bp pred leti sem prebolel sarkoidozo hvala za kakršen koli odgovor ali nasvet kakšen pregled bi opravil da pridem težavam do konca lp sandi

Dober dan,
do zdravnika bo treba, da se pogleda, ali je kaj s pljuči narobe. Tako se lahko kaže astma. Vsekakor je smiselno narediti teste, da se prepričamo, ali morda imate to bolezen, ali ne. Lahko pa gre samo za bolj živahne reflekse, ki dihala varujejo pred dražljivimi snovmi in dajejo zgolj občutek dušenja, sprožijo hitrejše dihanje (hiperventilacijo) in posledične težave, kot so krči ali celo omotica.
LP
MK

New Report

Close