Najdi forum

Težave v zvezi, kako naprej?

Zivijo gospod obupan..

Sem prebrala vse to in moram reci da sem malce zastala.. Najprej se poskusaj pogovoriti z njo zakaj je tako nezaupljiva do tebe ker ce te nekdo iskreno ljubi ti bo dal dihati.. Cloveka si ne mores lastiti nikakor pa naj bo se nevem koliko hudih zensk okoli..
Moj partner je 5let in pol mlajsi od mene in na zacetku sva si dala meje najprej spostovanje in dober odkrit odnos nato vse ostalo.. Jaz ga ne spreminjam odkar sva v zvezi mu niti enkrat nisem cekirala spletnih strani in smsov in seveda on obratno zakaj? Ker si iskreno zaupava je tezko (saj so bile moje prejsnje zveze samo nezaupanje in varanje neiskrenosti… Sem trpela…) ampak ce si ne zaupas zveza ni zdrava imava spostovanje drug do drugega in pocneva to kar sva pocela ko sva bila samska (hobiji, sportanje, druzenje,…) on gre ven kadar mu pase nikoli mu ne tezim pridi takoj ker tako partnerja ponizas oz. Si ga zelis lastiti … Vidva potrebujeta dobro komunikacijo zaupanje sploh pa mora ona sebi zaupati da se stvari lahko razvijejo dalje tako kot se morajo… Jaz nebi zdrzala v taki zvezi ker bi me dusilo od pritiska… Ona se mora zavedati kaj dela narobe ne ti.
Srecno
Pa lep pozdrav

Ti bom povedala kaj te v tej vezi čaka čez 10 let. Brat od moža je spoznal eno tako ljubosumno. Zanosila je praktično takoj, ko sta začela, danes imata 5 otrok in je skregala celo družino, že takoj na začetku. Do pred parimi meseci so živeli v isti hiši kot moj mož in njegova mama. Mami je na kmetiji uničila precej pridelkov, otrok ni nikoli niti enkrat pestvala, morali so bežati stran od svoje babice (ki je čudovita oseba, dobra kot kruh), ker jim ni pustila, da so v njeni bližini, ko sva z možem začela mi brat 2 leti ni niti odzdravljal, kot da me ni, čeprav nisem obupala in smo se v isti hiši srečali kar pogosto, na koncu je prenehal govorit tudi s svojim bratom (mojim možem), otroci odkar sem prišla jaz niso smeli niti v bližino svojega strica in mene. Par mesecov nazaj, ko je rodila 5.tega sina so se odselili k njenim staršem in malčka noben od nas sploh še ni videl, čeprav bo kmalu star 2leti + ostale 4 otroke, brat je izgubil vse prijatelje, okoli hodi kot en zombi (kakor pravijo drugi, ki so ga videli), v vsem jo zagovarja in nikoli ni posatavil noge na tla, da tako ne gre, zmanipulirala ga je do konca. V glavnem, bejži stran, sploh če si tak da podležeš takim zahtevam… Tudi sama sem bila prej v ljubosumni vezi, čeprav ne tako ekstremni, samo ni ga čez občutek svobode v vezi, ker se vsak dan zahvalim, da imam sedaj ob sebi osebo, ki me sprejema v celoti, mi zaupa in sem svobodna ter hkrati sprejeta in cenjena. Nisi sploh še star za nov začetek, si ravno v letih, ko veš kaj hočeš in punc, ki si želijo resnih fantov z željo po družini je ogromno. Pa srečno!

Mogoče pa ima tvoja punca kakšne strahove od prejšnjih zvez (je bila prevarana in zato čuti da so ji tvoje prijateljice grožnja da se ji ponovi nekaj slabega) ali pa se v vajini zvezi ne počuti varno (si se ji že kdaj zlagal in zato preverja vsak sms). Najprej probaj s pogovorom, zakaj jo vse kar si napisal moti. Če ni nobenega vzroka da je kakršna je, in je taka samo po naravi pa ne priporočam osnovanja družine z njo, saj predvidevam da se bodo potem zadeve še zaostrile.

New Report

Close