Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca težava

težava

Ker forum urologija ne deluje se za nasvet obračam tukaj. Ka naj storim oziroma na koga naj se obrnem?
Star sem 38 let.Že dolgo časa imam težave z uhajanjem urina po uriniranju, 3-4 kapljice, čuden občutek pri zadnjiku, kot da me tišči, otopel spolni ud, težave z erekcijo (jutranje sploh ni)…
Bil sem pri urologu, ki je opravil pregled prostate in uz prostate in sečil- vse BP, za uhajanje pa pravi da je to pogosto in da zdravila ni.
Prosim vas za nasvet na katero stran naj se obrnem.

Hvala

Bi rekel da je vredno prevereiti, da ne gre za prostatitis, če seveda ne bi že bili pri urologu, kamor morda vseeno ne bi bilo neumno še enkrat na kontrolo. Zadnjik je, če odmisliva prostato, v domeni proktologa in če je urolosko vse ok, bi lahko opravili pregled tudi tam. Nic od tega ne pojasni tistih treh kapljic, predlagam da po uriniranju malo pocakate preden gor potegnete hlače in morda odteče še v wc
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Bi rekel da je vredno prevereiti, da ne gre za prostatitis, če seveda ne bi že bili pri urologu, kamor morda vseeno ne bi bilo neumno še enkrat na kontrolo. Zadnjik je, če odmisliva prostato, v domeni proktologa in če je urolosko vse ok, bi lahko opravili pregled tudi tam. Nic od tega ne pojasni tistih treh kapljic, predlagam da po uriniranju malo pocakate preden gor potegnete hlače in morda odteče še v wc
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close