Tesnoba

… kateri so znaki tesnobe ? So to hudi krči v prsnem košu, omotica, slabosti… je to samo psihičnega izvora? Bila sem pri zdravniku in opravila že veliko pregledov (od punkcije na bezgalki,krvnih preiskav do gastroskopije) a niso nič ugotovili. V dveh mesecih sem dvakrat zbolela za gripo,vendar sem šla k zdravniku samo enkrat,predpisal mi je antibiotike. Potem so se začele duge slabosti,najprej močni glavoboli,bruhanje, nizek krvni tlak, brez moči, izguba zavesti in visoka telesna temperatura. Posvetovala sem se pri osebnem zdravniku a ta me je napotil v otorinoralingološko ambulanto,ker sem imela otekle bezgavke vsedotlej.Ugotovili so da gre le za dolgotrajno vnetje bezgalk. To počutje traja že več kot leto dni.Sprašujem se, če so to znaki tesnobe, ali pe se mogoče plete kaj drugega.

Spoštovani!

Otekle bezgavek in visoka vročina ne bodo znbaki tesnobe, velik del opisa o počutju pa lahko. Moral bi vedeti kaj več o vas, da bi z lahkim srcem rekel, da je za te znake kriva tesnoba, ne pa kakšna kronična vnetna bolezen.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close