Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina tekocina

tekocina

Tudi jaz imam en problemcek.
Ko se vzburim, mi iz penisa zacne teci prozorna tekocina brez vonja in okusa. Sicer sem ze prebral da naj bi bila ta tekocina namenjena nevtraliziranju kislosti, da spermiji prezivijo. Slisal sem tudi, da ja ta tekocina namenjena tudi mazanju.
Pri nekaterih se ta tekocina sploh ne pojavi, pri drugih pa vecinoma v manjsih kolicinah.

Imam pa problem, ker mislim, da se mi tekocina pojavlja prekomerno (v prevelikih kolicinah). Zgodilo se mi je namrec, da je mi je pojavil zaradi tega madez celo na hlacah, kar pa sploh ni prijetno, sploh ce nosis vecinoma svetle hlace.
Je pa zanimivo to, da se pojavi samo pred spolnim odnosom in ne kadar se samozadovoljujem? Kaj lahko sorim, ce sploh lahko kaj?

Spoštovani!

Nič ti ni treba storiti in tudi nič ne moreš storiti. Zadeva je normalna, tako kot jo opisuješ, le da te moti, ker je tekočine nekaj več. Prav zaradi te tekočine, v kateri so včasih lahko tudi spermiji, in se pojavlja pred »uradnim« izlivom, svarijo pred prekinjenim občevanjem kot metodo zaščite, ker je prav zaradi tega pojava sila nezanesljiva. Po moje je pri tebi vse, kot mora biti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close