Najdi forum

pozdravljeni,
druzina mi ze nekaj casa “tezi”, da bi imeli na dopust sup desko. kaj priporocate? lp

Zivjo,
če ne nameravate uporabljati deske tudi drugače, se vam je ne splača kupiti (razen kak crap v Hervisu za 200 eur – samo potem bo na deski užival samo vaš pes, pa otroci na obali). Če nimate ogromnega avta in garaže, potem razmišljajte v smeri napihljivega supa. Najbolj se vam jo splača sposodit, tako dobite dobro desko, ni vam je treba pospravt za zimo, pa še veliko boste prišparal. Volk sit in koza cela 🙂
Mogoče bodite pozorni, da si deske ne sposodite na kraju dopustovanja, ker tam zasolijo cene v nebo. Če ste iz Ljubljane ali okolice, priporočam Outdoor Station – po naših izkušnjah so najcenejši, vse naredite online, Starboard deske so pa top: https://www.outdoorstation.si/vodni-sporti/

Mislim, da bo družina vesela 😉

Stara tema, sem iskal nekaj drugega. 🙂 Ampak dodam še moje mneje, ker sem bil na istem in bo verjento še komu prišlo prav glede na popularsnost supanja.

Mi smo jo rabili za na morje lansko leto za 14 dni. Izposodili smo si jo pri Bananaway in lahko le pohvalim dobro izkušnjo kar se tiče izposoje in priporočila za izbiro sup deske. Svetovali so nam širšo desko z fisknimi smerniki RED PADDLE in se je obnesla odlično! Skoraj ne moreš verjeti, da je za napihnit. 😀

Letos otroci navijajo, da bi jo kar kupili, ker bi jo imeli še za na kakšno jezero v Sloveniji. Če bomo kupili, bo zagotovo takšna, kot smo jo preizkusili lani.

Torej, če jo misliš imeti večkrat, priporočam nakup, drugače izposojo. Preizkusil tudi nekaj drugih napihljivih desk na morju in je razlika očitna (sicer tudi v ceni). Z kitajskimi blazinami jaz ne bil bil zadovoljen, ker pri mojih kg enostavno ni šlo stati na deski.

lp, Janez

nova
Uredništvo priporoča

Sam imam Z-ray desko že 2 sezoni in se solidno obnese, zadnjič sem šel na izlet z https://www.bovecpaddleboarding.com/ svoje deske nisem imel s seboj) kjer imajo RED paddle deske, in moram reči da je precej bolj trda kot moja. Kljub temu za enkrat ne mislim menjati.

Kateri model si probal?
Jaz sedaj gledam sup Red Paddle Voyager 13.2[/url] ampak se bojim, da bo predolga za krajše ture po soči…

New Report

Close