stroški gradnje hiše

Pozdravljeni. Bi lahko dobila prosim kaj vec informacij o vasi hisi?

Hisca, prosim za kontakt na [email protected]. Odločila sva se za gradnjo in vsaka info bo zelo dobrodošla. Lp, Patricija

Živijo, mi lahko kaj kontaktov pošljete na zsebno sporočilo?
Hvala,

Najhuje kar lahko danes dobiš je da te tudi obrtniki-nateguj…jo.Na koncu pa še ni tako narejno kot bi moralo.
Tako da obvezen pogled obrtnika na stop neplačniki (videt kako podjetje posluje),ne da je že vmes zaprl firmo in ustvaril novo.Podjetja ki so odprta leto,dve,tri z sumljivim prometom-verjemite so delač od tega da jih najameš.zjutraj je prodajal banane in jabolka,popoldne pa ji bil majstor
Vidim pri sosedu-začeli so januarja 2017 (delat inštalacije), sedaj JE DECEMBER delal bodo pa šele tlake…Njemu ter ženi so živci že na psu,pa šele dober se je začel.
Tako da dragi ljudje bodite pozorni koga najamete za delat.Obvezno pogodba (kdaj se začne-kdaj konča) v primeru netočnosti -obrtniku odbijaš penale.Pa ne da reče na začetku stalo bo 3000,00 potem pa stane 6000,00 eur
SREČNO 2018

Zdravo, naj zaželim veselo 2018 leto.
Je kar res, kar si napisal, MIHA 1973, a poglej datum objav.
Leto stari posti -:)).

Pozdravljeni,

A lahko stopimo kako v kontakt? Ker se mi zdi zelo realno povedano in tako tudi midva načrtujeva gradnjo.
Moj e-mail: [email protected]

Gradnja, napiši na ZS. Verjetno se ti javi.

LP

A govorimo o legalni gradnji? Je bil narejen PGD in prideobljeno gradbeno dovoljenje? Je na parcelo prišel geodet, ki je potreben za PGD? Je prišel na parcelo geodet, ki je potreben ob zakoličenju? ste že imeli urejeno služnost in vpisano dovoljenje za dovoz v zemljiški knjigi-pogoje za gradbeno? Tu cena zavisi ali je na dovoz na občinsko cesnto ali na državno,… Plačilo komunalnega prispevka?,…
Ko govorimo o materialih je tu cena oken in vrat, pa strešnikov, pa opeke, betona, železa ali lesa, izolacije, ki hitro nanese kar nekaj €€€
Po drugi strani če uporabiš odpadna okna, odpadno strešno kritino, pa malo iznajdljivosti, ki jo premore Miro Žitko lahko postaviš hišo za pičlih 5.000€. 🙂 Verjetno se najde tudi kak “guru”, ki je hišo postavil za 500€… 🙂

New Report

Close