Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Srcek mi nagaja

Srcek mi nagaja

Lepo pozdravljeni. Enkrat sem vam ze pisala vendar ni bilo odgovora. Dvakrat do trikrat na teden se mi dogaja da mi srce zavibrira oz zatrepeta. Pri tem mi postane rahlo slabo pritisne me na blato in noge se mi tresejo kot po kaksni veliki obremenitvi. Pri kardiologu sem 2015 opravila uz srca, vratnih zil, obremenitveni test, holter. Vsi izvidi so bili bp. Enkrat ko sem bila na urgenci zaradi tega utripanja so mi izmerili troponin, ki je bil normalne vrednosti. Dobila sem pomirjrvalo in se je stanje umirilo. Tudi na ekg ki sem jih opravila ze kar nekaj ni nobenih odstopanj. Eno leto ze jemljem tudi concor cor 2,5 enkrat na dan. Pritisk imsm tudi normalen. Ali je mozno da je klub vsem negativnim izvidom kaj narobe z srcem. Hval za odgovor.

Zradi nepredvidenih zadržkov nisem uspel odgovarjati od 10. marca do danes, ko skušam odgovoriti na vse dopise. Vašemu dopisu od 10. marca sem ravnokar odgovoril. Upam, da ga ste prebrali in, da bodo moja priporočila še koristna. Lahko mi še pišete. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close