spoznati prijateljico

Obračam se na vas, ker bi res rada vprašala se da spoznati še koko novo prijateljico?.
Modra sem preveč mirne narave in ne znam vzpostaviti kontakta. Bližam se že 40-im, sem iz lj. a novih kolegic nekako ne morem najti.Ne vem smo se nekako porazgubili vsak po svoje, razdružili so nas različni interesi ipd. Sicer ne vem ali sem na pravem forumu ali ne
No v kolikor kako zanima naj pusti kak mail.🙂

Ma jst sem poskusila že ene parkrat dobit prijateljico takole preko neta, saj imam podobne težave kot ti, pa še bolj sramežljive sorte sem na začetku. Pa sem razočarana. Včasih preprosto začutiš, da z osebo nista na isti valovni, včasih se pa najprej zdi super, po parih mailih pa vse utihne. Tako da sem obupala nad tem načinom spoznavanja ljudi in pač samotarim.

Veliko uspeha!

Prijetno je spoznavati nove ljudi. Piši mi na

winghorse1 afna gmail

Se strinjam: piši na [email protected], sem tudi jaz bolj mirna duša.

Ja jaz sem več kot 10let mlajša in sem ravno tako iskala prijateljice na netu ker jih drugače nisem imela kje spoznati
no in lahko rečem da mi jih je kar nekaj pisalo ampak so potem vse izginile,…toliko o resnosti

aja seveda da ne pozabim povedat, sem pa tako spoznala res dobro prijateljico s katero sva se res povezali in se veliko družimo
tako da..vse je možno 🙂

Tudi jaz bi bila vesela kakšne nove prijateljice, sem iz Ljubljane.

Trenutno brezposelna in si včasih želim kakšne družbe za kakšen sprehod, kavo, klepet, “športni dan”.

Če katero zanima mi lahko piše na mail: [email protected]

Iskala sem partnerja, našla pa štiri fajn babe, pišemo si, včasih se s katero srečam na kavi. Moškega še vedno ni v mojem lajfu.

Tudi jaz bi z veseljem spoznala kakšno punco za klepet, kavico, sprehod… Imam 26let, sem iz Lj. [email protected]

Pozdravček!

Sem tvojih let in sem za dopisovanje in kasneje za prijateljstvo.Piši na [email protected]!

lp

New Report

Close