Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja spol otroka- razočaranje

spol otroka- razočaranje

Mi imamo 3 punčke in če Bog še kakšnega otroka in bo punčka ne bomo nič žalostni.
So pa fanti super se strinjam.

Jaz ti pa povem štorijo malo za hec!
Smo bili s sosedi skupaj na kupu, tri familje so imele 2 punčki, četrta par. Pa se je pošalil mož s parčkom, da je on najprej not pogledal in videl na levi strani klopco, na kateri so sedele punčke, na desni pa fantki. In je, ko je “delal” prvega otroka sunil v desno stran in je s klopce padel fantek, v drugo pa je zrinil s klopce punčko! In to je to!
Torej vi sunite v desno!!!

Pa še nekaj zares, enkrat sem prebrala, da tisti moški, ki imajo več otrok istega spola imajo morda več spermijev določenega spola. Mogoče pa je pri vas kaj na tem!
LP, klavdija

Jaz te razumem, ampak hočem samo reči, da če se boš samo zaradi spola otroka odločala še za enega, se raje ne. Saj so metode, lahko prebereš pri Pušenjaku, ampak po moje nikakor niso zanesljive, mogoče se samo % verjetnosti za določen spol poveča.

Aja pa še to… jaz imam samo enega otroka, bo verjetno tako tudi ostalo, ampak če bi pa že imela še enega bi rada pa isti spol. Smešno, ne, kako smo različni. Meni so bile vedno zelo všeč družine z več otroci istega spola. Res.

http://med.over.net/forum5/read.php?123,2321106

Še ena taka tema…

Jaz sem srečna s svojimi puncami in bom presrečna tudi če bo še ena. Nimam več posebne želje po spolu otroka, sem si pa v prvi nosečnosti želela punco.

Sicer pa, malo za šalo, malo za res: saj ni težko narediti fantka, samo punčk se ti nabere…
(približno tako je za obratni spol zapisal Šinigoj v knjigi Očkov kotiček)

Se podpišem. To je v človeški naravi. Pa da ne bo pomote: tudi v moji 😉

Jaz pa vse kar si želim je to, da bi bila moja deklica zdajle tukaj ob meni, ne mrtva v temnem grobku in da bo otroček ki raste v meni zdrav. To je trenutno moja edina srčna želja.

Bodi iz srca hvaležna bogu da ti je podaril tri zdrave deklice!

Poznam družine z dvema ali več puncami in njihove mamice na plaži berejo trač revije, medtem ko se punce zabavajo s kanglicami in lopatkami. Moja svakinja in marsikatera druga z dvema fantoma pa na plaži še niso spustile riti na brisačo odkar so fantje na svetu. Vem, da obstajajo izjeme a resnici na ljubo – jih je bolj malo.[/quote]
sem sigurno izjema, ki lahko na plaži ali kjerkoli drugje počne kar hoče. moj sin je sicer zelo živahen ampak tudi priden. nimam nobenih problemov od nikoli. če se odločim iti na kavo s frendico, gre zraven in kot da ga ni. odvisno je tudi, kako otroka navadiš. poznam kr nekaj mamic s punčkami, ki se jih ne da obvladat.
sem pa si v drugo potihem želela pupo. ko mi je G povedal, da bo fant pa nisem bila nič razočarana. sem si samo zdravo dete želela ( v nosečnosti sem, še preden sem vedela za spol, doživela prometno nesrečo.´)
sedaj ne bi mojega fanta za vse punce tega sveta zamenjala. je tak cukrček.

Živ!
Te popolnoma razumem.Sama sem bila v enaki situaciji in razmišljala enako kot ti!
lp

Zmeraj sem govorila,da bom imela tri fante. Prvič sem bila kr razočarana na UZ,ko so mi povedali,da bo punčka. Drugič sem bila noseča in sem vseskozi čutila,da bo fant. In je res bil. Bila sem v 9 nebesih. Moj fantek je na žalost umrl po porodu. Tretjič ,ko sem zanosila sem si neizmerno želela fantka. Dobila sem punčko. Sedaj sem si dopovedala po tolikih letih,da spol ni važen,samo da imaš otroka rad.

Mene pa zanima sledeče. Sem v 18. tedni in se še vedno ne vidi spola. Slika je bila narejena na UZ od spodaj, ko je otrok sedel in tam se ni nič videlo. G. je takoj rekla, da bo verjetno punčka, ker se nič ne vidi, kajti če bi bil fantek bi moglo kaj štrlet. Me zanima, če je imela že katera takšno izkušnjo?

Meni se zdis cisto vredu.Zakaj bi bila nenormalna ce si zelis fantka.Mi imamo 4 puncke in si je moz zazelel prve dve puncki.Nato smo po 6 letih se pac odlocili se za enega in po pravici povedano smo si zazeleli fantka,ampak pac ni ratalo,pa smo po 4 letih se enkrat poskusili,pa je bila spet puncka.Tudi jaz jih imam neizmerno rada,saj so moje zlate pupike,ampak pac si v zivljenju zazelis da bi imel par,ce pac negre negre,tako ti je pac usojeno.Sedaj ko bo zadnja puncka stara 8 let se nam je ponesrecilo,in sem spet zanosila in mi po kitajskem koledarju spet kaze da bo puncka.Res je da si v zivljenju nic druga ne zelis kot da so tvoji otroci zdravi,vendar pac imamo vsi neke skrite zelje po spolu otroka.Jst po pravici povedano si zelim fantka,ce bo pa spet v 5 puncka pa pac bo,tega sw pac neda spremeniti,tako nam je usodeno.
Pa lep dan

New Report

Close