Najdi forum

SPET NIČČČ

Punce sprostite se in bo vse Ok. To kar ve počnete sedaj sva midva z ženo počela kar nekaj let. Na začetku črtice tako kot ve sedaj, potem vsi možni položaji, lune in vse ostalo, pa ni nič zaleglo. Po štirih letih sva popolnoma opustila misel na svojega otroka .Čez dva meseca je žena zanosila, tko, da bom čez mesec in pol fotr. Več povdarka dajte na lastno psiho kot pa na črtice.
Veliko sreče in ljubezni vam želim.

Jaz sem danes ponovno delala test – jasno negativen!!! Grrrr. ;))) Pa saj bo – če bi vsaj že prišla M!!!

udb

Tudi pri nas nič. :((((((((((((((((((((((

Imam pa danes take krče, kar se mi še ni zgodilo. Za povrh žalosti… :((((((((

nova
Uredništvo priporoča

ne bit preveč žalostna, sigurno bosta enkrat v bližnji prihodnosti dve črtici – boš vidla. :)) jaz bi zdaj bila srečna, da bi dobila m.
pozdravček

No, tudi jaz čakam kaj se bo zgodilo ta vikend…. bo ali ne bo M.. Za povrhu so me pa zobje začeli dajati… Nekako mi nič ne gre kot bi hotela… Ampak bo, tako hitro se pa ne damo 🙂

tako kot bi rekla moja sodelavka “glavo gor”. :))
meni gre tud vse narobe. brez m. že 60 dan, na CB se pokaže samo ena črtica, včeraj bi naj imela UZ pri g. pa je žal zbolela. :((

Tom1,

Hvala za spodbudne besede!
Srečno še naprej!

LP
Urša

ORION midve sva na podobnem. Tablete sem nehala jemati februarja, od takrat samo ena redna menstruacija. trenutno si želim vsaj to, da bi se mi M uredile.

joj, mislim, da si jo prvič v življenju res želim. jaz se tab. nehala jemat oktobra lani. prvič je bila m. 31 dan, potem pa vedno slabše. zdaj pa čakam, in čakam,…

New Report

Close