Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca sovraštvo ali strah??

sovraštvo ali strah??

Pozdravljeni,

kot dobrega prijatelja me zanima, kako lahko pri kolegu preprečim čedalje
hujšo sovraštvo oz ignoranco do žensk pač me skrbi, ker ni napačen,
menim, da si zasluži pravo žensko, glede na to, da se šola in celo dela popoldne v
trgovini. Bojim se, da je to posledica povrednotenja obnašanja njegove mame,ki mu je vedno govorila, da je grd, nesposoben itd..(zato ker pac ni nabit??? nekako tako mi je povedal da on razume to njeno govorenje ampak jz opažam nekakšno anti žensko držo pri njem z elementi sovraštva….že 2 leti, ko ga vprasamo ce mu je ksna huda reče takoj ne, oziroma, spoh ne gleda. Skoz sam na fonu( ksn desnicarski forum ), pa posplošuje da so itak vse keš pičke k te nategnejo al pa grejo na ne belce. pač ja kavo rasna izdaja. hmmm, tole je bolj sovraštvo k strah ali kaj?
Ni homo da se razume ( no, skrajno desn hetero ). Pa zvedu sm, da so odnosi doma zelo napeti, na točki, da bo spakiral in dobesedno pobegnil, ma neki skritega denarja, pa sam na vlak . Hvala za odgovor

Zdravo, res vaš opis diši po neki psihični težavi. Nisem psihiater ali psiholog, mislim pa, da bi mu koristila taka obravnava, ki bi raziskala ozadje in poiskala neko terapijo, saj življenje tudi zanj ne more biti prav lahko
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close