SNEŽŽŽŽŽŽŽŽIIII

Juhu…
Danes pa res sneži… Sem mislila da sanjam, sedaj pa vidim, da kar pada in pada…upam, da pred jutrom ne bo nehalo in da se bomo lahko že sankali:)))

Haha… malo otroka pa le imamo vsi v sebi, kljub vsemu, kar nam lahko ta prvi letošnji sneg povzroči…

Pa obilico veselja…

Koliko snega je kaj v vašem okolju – okolici…?

prvi letošnji sneg???? pri nas ga je že en mesec pol metra…….jaz si že želim, da ga ne bi bilo več….da bi bilo spet poletje…..da nas ne bi več zeblo….da ne bi bilo treba zjutraj vleči nase pulije…..

Ja tudi pri nas na kočevskem ga imamo že kar nekaj časa pol metra, če ne celo več….pa še kar sneži………sneži…..

Ja, Ljubljana je danes bela. Uživam. Zjutraj, navsezgodaj, sem skidala celo dvorišče. Super. No, malo je tudi mož pomagal. Zdaj pa se grejem na toplem in gledam to lepoto. Dokler bo. Belo, mislim…

V Mariboru ga je malo zapadlo, ni kaj ekstra. ravno prav. Pri nas je to prvi pravi sneg to zimo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Že tri tedne imamo 70 cm snega. Lepo je, lepo ampak tudi nadležno.
Se pa tolažimo, da bo zato najbrž dobra letina.

Po eni strani…blagor vam, res je fajn, da se zemlja odpočije, po drugi strani pa verjamem, da ga imate že poln kufer. Pri nas je šele sedaj malo bolj konkretno zapadel in upam, da se bo nekaj časa obdržal…
Sicer pa Svečnica je že skoraj tu….še malo pa bo pomlad…. LP

A res… Na Kočevskem mate kar 70 cm 🙂 – no ta je pa lepa…
ja res, Blagor vam – v Ljubljani pa je šele sedaj – danes prava ZIMA.
Pa še ga obetajo…

Super… pa sem že menila, da ga letošnje leto ne bo.
Mejte se – malo ” imejte otroka v sebi ” koga okepajte 🙂, predvsem pa na pozabite – Toplo se oblecite 🙂

Mi se gremo danes zvečer kepat 🙂))

Sneg čisto neslišno pada, čisto nedolžno. Kljub vsemu pa lahko povzroči toliko zmede na cestah , nasploh v prometu. Ena snežinka ni nič, na miljone snežink pa … Ena kapljica vode ni nič, na miljone pa reke, morja…
Ena dobra misel ni veliko, več dobrih misli pa… spreminjajo svet na boljše.

In Misli so Snežinke…

Veliko snežink… veliko lepih, nedolžno belih misli, ki popestrijo marsikateri duši dan…

Vse je tako čarobno, skoraj pravljično…

Snežinke… ali jih ni lepo opazovati ko padajo z neba – ko bi ustavili čas in samo to opazovali – ujeli snežinko in si želeli, da se ne bi nikoli stopila v naših rokah – videli njen sam kristal.

Občutite to – in občudujte – tudi to je del tega sveta – resničnosti v njem – predvsem pa lepote…

Nisem nikogar okepala – sem pa naredila snežaka 🙂 prav lep je – upam, da se ne bi nikoli stopil 🙂

Cicy,lepo povedano.Resnično,a mislim,da smo v Sloveniji svetlobna leta od tega,da bi kdaj skupaj stopili in svojo skupno energijo usmerili v kaj dobrega.Nazadnje smo leta 1991 in zdaj bomo verjetno čakali kakih 200 let,da bomo spet skupaj stopili.

New Report

Close