Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina smrkanje

smrkanje

Že nekje od jeseni smrkam, predvsem iz ene nosnice malo bolj goste sluzi parkrat na dan. Januarja sem imela antibiotike za sinuse, vendar ni popolnoma dobro. Kaj naj naredim, v bolniško zaradi tega??? Je kakšno domače zdravilo, od npr.justa ali ne vem kaj, da bi mi pomagalo?

Aja, v lekarni sem dobila sinupret, pa ene kapljice, je bilo bolje, pa ne popolnoma. To se že predolgo vleče. Hvala.

Jaz tudi že od novembra smrkam. Nekajkrat na dan. Tudi antibiotik, ki sem ga jemala zaradi drugih stvari, ni pomagal. Se pa ne sekiram, enkrat bo že minilo. me pa seveda malce moti, a v bolniško pa ne grem, saj zato ne bo nič bolje. Razmišljam, če je morda kakšna alergija.

Spoštovani,

glede na trajanje težav gre očitno za nekaj kroničnega – alergija, rinitis, sinustis…
Morda bi bilo smotrno obiskati zdravnika.

Lep pozdrav, Katarina

Lep pozdrav

Imam sestro, ki že kar nekaj časa smrka. In to v dnevu neštetokrat. Imela je tudi operil vendar ne pomaga. Bo verjetno morala obiskati zdravnika kajne?
Hvala za odgovor.

Verjetno gre za prehlad, če ni drugih težav niti obisk pri zdravniku ni nujen. Če ne bo minilo pa je potrebno pomisliti tudi na kakšno alergijo.

Lep pozdrav, Katarina

New Report

Close