Najdi forum

SLužba-razgovor-pomoč

tomaz,
bom sporočila, velja?

Ja, sem se že pomirila,
in to ni bil prvi razgovor, v bistvu imam dve službi, na katerih sem bila že dvakrat narazgovoru, lahko da bo kaj, lahko da ne, v bistvu to ne jemljem kot nekaj strašnega. Pač…enkrat bo že. V bistvu, se sama sebi zdim smešna, da sem se sploh sekirala zaradi včerajšnjega sestanka, ampak, človek pričakuje eno profesionalnost, pa če dobro pomislim, tukaj tudi stiska roke ni bilo. HM. že to pove veliko.

nisi razumela smisla mojega odgovora.. ti si njega ocenila po zunanjosti.. niti besede (po tvojih besedah) nisi spregovorila z njim ?? ali se motim.. in si ga ocenila da je peder, itd itd.. prosim te no.. kdo je koga ocenjeval.. a mora biti direktor lep in oh in sploh.. ali pa mora biti sposoben, da vodi firmo ??

jaz nimam double standarda.. in jaz nisem naredil taksnih zakljuckov kot si jih ti.. samo hocem ti dopovedat, da si imela priliko, da bi direktorju to povedala.. pa mu nisi.. in potem tukaj zlivas zolc na nekoga, ki se ne more branit..

preberi se enkrat kar si vse napisala vceraj.. pa ti bo jasno.. da je govorila jeza iz tebe.. ne pa razum..

saj smo sami hoteli to.. demokracijo 🙂

:)))) ja had, sej vem , da sem bla jezna, in da bi mogla njemu vse to povedati, in potem z dvignjeno glavo odkorakati iz firme.
Imaš prav.

Veš, danes me prav briga, bom, v primeru, da se to še kdaj zgodi, prej se ohladila, in potem napisala na forum, al pa, direktorju takoj v face povedala, kar mu gre. Hm, sej mogoče bi pa tko še prej job dobila, who knows.

Had, velik sončka,

nova
Uredništvo priporoča

to je pa ze druga pesem.. k iz tebe ne govori jeza..

no pa se en nasvet.. ko gres na razgovor.. ce ves kaj lahko das firmi in ce ves cesa si sposobna, potem sploh ni problem tudi povedati kolk samo sebe vrednotis.. ker to je pogosto vprasanje..

p.s.: in verjemi mi, da ce si dobila taksen vtis na razgovoru, da ti ne bi bilo nikoli prijetno v sluzbi..

Ne, nobenega zakona ni, kako mora intervju zgledati. Obstajajo le pravila igre imenovana fair play, ki so taksna, da delojemalci ne odjemajo casa delodajalcem in obratno – ker ni lahko niti iskati kadrov, niti sluzbe.
Skupinski intervju je imho precejsnja bedarija. Ne trdim, da je podjetje, ki si je to privoscilo slabo. Le dajmo to nekje objaviti in naj si ljudje sami oblikujejo mnenje o tem. Moje je negativno in mislim, da so kandidatom tam zgolj odzrli cas.
Tomaz

jaz pa sem bolj za to, da bi se slisala se druga stran..

ker itak ljudje znamo samo kritizirati druge.. ne pa sebe..

in taksno objavljanje imena, bi bilo podlo..

Ok, razgovor je bil pač tak kot je bil. Nekje drugje bo pa prišlo 5 moških in ena blond ženska v minici, pa se bo direktor slinil okoli nje in bodo moški zunaj razpravljali, kako nesramno je to in oh in sploh.

Mimogrede. Tisti trije moški niso nobeni cepci, kot si jih označila. Enako so prišli na razgovor (mogoče s podobno izobrazbo kot ti, mogoče celo višjo), rešili so enak formular in vse. Pač direktor išče le moške za to delavno mesto. Samo, če se direktor ne zna ravno pravilno obnašati še ne pomeni, da so trije moški kandidati cepci, ja?

Razumem, da si jezna, a čas je da vklopiš možgane.

sem ze na zemlji, in vklopila mozgane.

Takoj, ko dobim ime bom poklical direktorja omenjenega podjetja in ga vprasal za njegovo plat.
Tomaz

Bravo Tomaž. Me prav zanima kako bo odreagiral. Pomoje bo ful pobulu.

lp

Na svojem prvem razgovoru za delovno mesto (šlo je za knjižnico) je bila situacija podobna, s tem da sta bili kadrovnica in direktorica – ženski. Pa sta dali absolutno prednost edinemu moškemu kandidatu med prijavljenimi, ki poleg vsega še sploh ni imel diplome v žepu. Absolvent torej. Topili sta se ob njegovem nastopu, mu pritrjevali in podobno. Seveda je bil sprejet.

Kakšen zaključek sem naredila? Niti pod razno ne bi želela delati s tistima dvema “strokovnjakinjama”.Tudi onidve bosta hitro izgubili veselje nad tistim nastopaškim novim delavcem, ko bo prvi vtis malo zbledel.

New Report

Close