Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Skupaj se odločimo kako naprej

Skupaj se odločimo kako naprej

Upam, da bo kmalu prišlo do spremembe, ker tole ni v redu, lp!

Kot ste verjetno tudi že sami spremljali glasovanje je jasno, kaj si večina želi. Najkasneje do rojstnega dne Med.Over.Net-a, ki je 23.6.2005, bo zadeva postavljena tako, da bo aktualna tema na vrhu.

Hvala za sodelovanje in opravičilo tistim, ki ste želeli drugače.

Lep pozdrav,

Andreja

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Andreja, 23.6 smo, pa forum še vedno deluje na stari način! Zakaj??

Lp jana

Mene pa zanima kdaj bo forum spet normalen?

Maša

V času, ko ga najbolj potrebujemo, je forum na nek način umrl… Lepo, lepo prosim, se bo dalo kmalu kaj uredit glede tega, ta forum POTREBUJEMO, takega, kot je bil!!!

Niste najbolj resni, forum pa je neuporaben.
Maša

Kaj se zdaj dogaja s forumom? Teme so vse razmetane, nič se ne znajdemo….?!?

Lp, jessy ****** "It doesn't matter how big your body is or your reputation, if you want to be special, you just need a big heart." *****

Dragi moji uporabniki, na tem forumu je več kot 46000 sporočil in ko to jaz naredim tako, da teme skačejo na vrh, mora za vsakič ko vi kliknete na link kazalo, presortirati vseh 46000 sporočil, in če to naredi 10 ljudi naenkrat to nekaj časa traja in potem ko ne gre, kliknete še 5 x refresh in potem računalnik melje in melje in melje, in če bi delalo počasi samo na vašem forumu, bi še šlo, ampak to pbremeni celotni računalnik. Kajti tudi na drugih forumihljudje še veliko več klikajo.

Delamo na tem, da uredimo, če pa poznate koga na IBM-ju, ali drugi računalniški firmi, ki bi darovala za zavod kakšen dvoprocesorski opteron z najmanj 4 GB rama, po omožnosti dva takšna računalnika v U2 enoti, bom zelo vesel in bo velika večja verjetnost , da bodo teme skakale na vrh.

Zaenkrat pa tega denarja za povečanje strojne opreme žal nimam.

še celo na razpisu so me vrgli, češ da zajemamo preširoko populacijo. Se pravi,d a prevečim pomagamo, da bi nas podpirali??

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close