Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Sestre isto noseče …

Sestre isto noseče …

:)))) Jaz imam tudi tak občutek, da bova s sestro kar obe istočasno v porodnišnici … :))))))

Je pa res zanimivo … Koliko primerov … :))))

Lp, Bgv

Stajliš….zakaj sem edinka???Pa iz sestrične tudi nič ne bo…mogoče pa se pojavi sindrom “najboljše prijateljice-noseče”…hi hi hi…eh,zelo vama privoščim..tako bosta vajina otročka lahko vedno skupaj kaj “vštimala”…

Lepo nosečnost tudi tvoji sestri!!!

:)))) Hvala Trish … :)))) Ja … res bo luštno, ko bosta šla skozi ista obdobja skupaj … Kako nama je to ratalo?! :)))))

Sindrom “najboljše prijateljice – noseče” praviš … :))) No … dej kaj hitro spumpaj kako … :))) ;))))) … hehe … Jaz sem videla, da deluje tudi že počasi sindrom “forumske prijateljice – noseče” :)))) … namreč … Jaz sodelujem še na ene drugem med.over-skem forumu (Brez veze) in konec poletja je ravno rodila ena izmed forumk (ki se žal ne oglaša več, ker nima interneta doma) in sem jaz zanosila … Sedaj se pa še ena druga iz tistega foruma pripravlja na to … :))) A ja … pa na tistem forumu nas je maksimalno deset … :))))))))))))) ;))))

Lepo nosečnost tudi tebi Trish … ;))) :)))

Lp, Bgv

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz sem lani sodelaovala na enem forumu pod drugim nick-om…mislim,da sva se že tudi tam srečale…hi hi hi…če se spomniš slučajno Trillian—ja to sem bila jaz…:-)))No,sedaj pa sem tu…ja glede prijateljic,pa nikoli ne veš…več ali manj že ima te pa te kakšna kakšnega kričača že doma…marsikateri pa sem lušte nardila…:-))))Bomo videli,kaj se bo izcimilo iz tega…:-)))No,v glavnem da je z nami vse OK!!!Ti pa si kakšen mesec prted mano,a ne???

Triiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))

Ej … to me je pa zdej čist šokiralo … :)))))))))))))))))))))))))))))))) Itak, da se te spomnem. Še vedno se kdaj pa kdaj spomnemo tebe pa poletke … :))))) Kar naenkrat sta obe izginle … :))))

Čaki mal … Če me spomin ne vara si ti enkrat pisala svojo Tragi-komedijo … od enga fanta, ki je imel motor Thundercat??? Dej dej … zdej si me pa čist zmešala … :))))))))))))))))))))))))) Povej no … kako se je vse skupaj odvrtelo? :)))) In kdo je srečni očka?????????????????? :))))))))))))))))) Pa seveda … oglasi se kaj na onem forumu … te Sprevržko pogreša … ;)))) :)))

Lp, Bgv

Ja,očka je gospod s Thundercatom…ampak letos se ne bom vozila..smrk…odvilo se je vse skupaj krasno in sva kot prička na veji…pa ravno sem hotela vprašat za Sprevržka,še vedno bedarije dela??? Ja,ziher,če ne on kdo pa drug???Poletka je tudi OK,se te pa te slišiva,ker imam šolo v njenem kraju….Ma lepo mi jih pozdravi na onem svetu (forumu) in morda še zdaj tja priletim s svojim starim imenom…poniknila pa sem,da sem vse porihtala v privat življenju,no sedaj pa še nosečnost in sem v nekem drugem svetu!!! A se moraš prijavit še vedno na onem forumu,sem svoja gesla pozabila!!!???

:)))) No … zdaj sem pa res vesela … :))) Takrat, ko sem brala tisto tvojo zgodbo, so mi kar kocine gor stale … in sta se mi zdela tako ljubka in tako oh in sploh in sem si res želela, da se vse odvije tako … pač tako kot se je … :))))))))))))) Ma kako lepo … res lepo … :)))))) Zgleda, da je bilo lansko leto res leto za zbliževanja in ogrevanja starih ljubezni … in seveda … plodno leto … :))))))))) ;))))))))))))))))))))))

No … lepo da je tudi s Poletko v redu. Škoda, res, ker se nič več ne oglasita na onem kraju. Sicer se je tudi tam vse skupaj nekam umirilo. Je prišlo do nekih nesporazumevanj … par jih je odšlo … pa tudi … kaj vem … postaja vse skupaj dokaj otožno tam … :)))

Sam vsekakor bi bili zelo veseli, če bi jih šla pozdravit … Je pa res, da se moraš prijaviti … Drugače tam žal ne gre … :)))

Maaaaaaaaaaaa … ku sem vesela … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

Pa ne mi rečt,da ste se skregali!!!Smola peklenska!!!Sem videla,da jih kar nekaj manjka…ja kaj češ…saj niti ne vem kaj je bilo!!!Hmmmm….bela,sem bla zdaj tam,pa ni kaj veliko “folka” gor!!!:-((((No,v glavnem da ste stare face na dosegu,se še bereva kaj,zdaj pa letim malve v mesto po nakupih…grem v Baby center očke past in malce poskrbet,da bo denar krožil!!! :-))))

:))))))))))))))))))))))) Lepo se imej … pa se beremo kaj potem … :)))))

Lp, Bgv

Sama sicer nimam estre, zato pa brata, s katerim smo se že drugič “ujeli”. Prva dva otroka sta narazen 4 mesece, sedaj imamo pa rok le 10 dni narazen. Zanimivo, a ne. Pa smo si oboji vzeli vmes štiriletno pavzo…

Tudi medve s sestro bi bili 14 dni razlike, pa je šlo meni naprej.
Se mi je pa zgodilo, da sva z mojo prijateljico skupaj rojevali. Ona dan po roku, jaz pa 12 dni prej, ona drugega, jaz prvega otroka. Bilo je prav zanimivo, vsaka je stala na svoji strani postelje, malo sva debatirali, potem predihali popadke in debatirali dalje. Super je bilo. Zrihtali so nama tudi skupno sobo, tako da je bilo res carsko. Skupaj sva rihtali najini deklici – ona je meni pomagala z nasveti glede dojenja, jaz pa sem ji rihtala tamalo, ker je bila zašita po dolgem in počez, jaz pa ne. Dobro se je izteklo tudi za skupne prijatelje – naenkrat so opravili obiske!
Punce, držte se, mogoče se vam kmalu spet pridružim.
T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Ja, jaz imam rok 17.04.,sestra pa 10.05.04. Prav zanimivo, je pač ratalo 🙂
Dvojni šok za dedke in babice 🙂

Tassy

Nimam sestre, pač pa brata in tudi njegova punca je noseča. Rodili naj bi mesec dni narazen in če bo vse posreči bosta v hiši kar dva dojenčka. Meni se to zdi super, ker bova imeli druga drugo za nasvete, tolažbo…

New Report

Close