SEPTEMBRKE 2010

Hej Skirca, malo spremembe kar paše a ne? Sploh ob dejstvu, da bo itak kmalu dopust.

Tudi jaz planiram prvi del morja takoj po koncu šole, 14 dni v naši prikolici na Cresu, potem pa spet konec julija, ko bosta punci prišli s taborjenja. Letos gresta prvič, tavelika (junija bo 8 let) za 10 dni, tamala (junija bo 5) pa za 5 dni in se zelo veselita. Jaz malo manj (mama pač), vendar se tolažim z mislijo, da se bosta ziher imeli super.

Skratka, komaj čakam poletje in potem seveda september… Lp vsem

No skirca upam,da se boš malo spočila čez praznike in prav tako ostale delovne bodoče mamice,meni se bo res prilegel en dan počitka več 🙂
Za dopust (morje) se še nisva odločila,bova še malo počakala,da vidiva kako bo nosečnost potekala naprej!moj trebušček že zdaj v 16 tednu ni več tako mali in se kar sprašujem kako velik bo šele poleti.
lepe praznike vam želim

Pozdravljene punce, kako paše govorit o morju, komaj čakam.
Petra, prav res paše malo spremembe, tudi čas mi gre bolj hitro če sem v službi, sam zvečer pa kar padem v posteljo. Ma kot si rekla, saj bo kmalu dopust, sama delam še 9 tednov. Potem pa kmalu morje. Potem pa bo treba že kaj za novega člana pripravit. Sicer pri meni če bo tako kot do sedaj dvakrat se mi nikamor ne mudi, saj sem bila obakrat 7 – 10 dni čez rok.

Srečka, tudi moj trebuh je vse večji, ne vem ali je to ker bo že tretji otrok, ali pa malo preveč jemo ( sigurno jem preveč ). Mi smo šli tudi v prejšnjih nosečnostih na morje, pri zadnji nosečnosti sem imela rok konec avgusta, pa smo šli konec junija in začetek julija za 14 dni na Rab. Malo bolj v senci sem se skrivala ma drugače je bilo super, samo smo šli v hotel. Upam da se bo s tem trebuhom dalo spati v šotoru, sicer bomo pa vzeli kakšen last minute aranžma, je zmeraj dosti ponudbe. Moj pravi, da za manj kot 14 dni niti ne gremo. No če bo do takrat vse ok.

Lepo praznujte, moja potica je že v pečici, nisem mogla spat, ker sem šla prezgodaj spat. Pa še najbolj mir je zjutraj ka tamaladva še spita. lp

Pozdravljene punce…

kar se morja tiče,moj pravi:”letos ziher hotel al pa raj nič” ker sm baje že zdaj zelo tečna ko me tišči lulat ali pa čakam,ko se peče kosilo in sem že zelo lačna-tko da letos gremo na “gotovo” 🙂
ja buši raste (s tem, da mami tudi kar pošteno poje..ji tekne)

lepo bodite

Mene pa zanima , če katera že čuti brcike ? Sama jih še ne. bo pa jutri 16. teden. LP

Tudi jaz še nič ne čutim, pa se tud že približujem 16. tednu. Tretjič. Zato pa trebušček pridno rase. Sicer so zaenkrat še uporabne običajne cunje, me pa že tu in tam začenja kaj tiščati. Bo treba kaj po trgovinah… Saj res, kakšen predlog za kul nosečniške cunje?! Lp

Lepo pozdravljene,
se vam pa še jaz pridružim. Tole bo naš prvi otročiček in naj bi bil fant 😀 čeprov moj še kr za punco navija hehehe. Drugače imam PDP 10.9. na moj rd očitno bojo letos sama darila 🙂 Slabosti nisem imela nobenih, razen izaostanka menstruacije in bolečih prsi sploh vedla nebi da sem noseča. Rada bi že čutila prve brcike pa ni še nič 🙁 Naslednji pregled imam pa morfologijo in to 22.4.
Naj bo zaenkrat dost da nam preveč nakladala lep in sončen dan vsem.

ojla lenca mene pa zanima kdaj si imela zadnjo m jest imam rok 11.9?in koliko je bil plod velik na nuhalni?hvala za odgovor!

Zadnjo M sem imela 29.11.2009, nej bi malo kasneje zanosila, NS sem imela ko sem bla noseča točno 12t 0/7 in je bil plod velik 55,0mm.

Pozdravljene!

Imam PDP 20. 9., prvič noseča. Sem torej v 17. tednu. Ima še katera v tem času še vedno težave s celodnevno slabostjo in bruhanjem? Jaz konkretno bruham šele kak mesec, prej v treh mesecih skorajda nisem vedela, kaj je bruhanje…

LP,

A.

Hojla,

pri meni je blo tako prvič… – do prve brce. Zdaj v drugo je malenkost boljše, vsaj bruham ne več. Še vedno pa ne morem prav piti in jesti. Tudi še nisem na prednosečniških kilah. Hja. Zbiram stave, da tistim, ki je fejst slabo, otroci pol nimajo kolik. Ha, ha – bomo videli 🙂 Prvič jih res nismo imeli.

Pozdravljene!

Še ena nosečka srečka.Rok imam 29.9.,sem torej 15 tednov in 5 dni noseča.Imam en splav za sabo,drugače pa je bila prva nosečnost bp in imamo dveletno punčko.Počutim se super…slabosti že nekaj časa ni.Jutri imam pregled.

New Report

Close