Najdi forum

Rada bi vaše mnenje.Stara sem 30 let,imam 2 otroka,moža.Zadnje čase opažam da vse moje znanke hodijo ven-zvečer,koncerti,disko,brez moža.ponavadi me nagovarjajo naj grem z njimi,pa to.Ampak jaz v tem ne vidim užitka,niti malo ne.Jaz grem v naravo,kak izlet,pohod,ali z možem v kino,kam na večerjo.Drugače imava z možem vsak nekaj zase-on nogomet,jaz aerobiko.Zdaj se sprašujem ali je z mano kaj narobe da nimam take potrebe,kot nekatere ženske.Pač imam raje naravo.

Zakaj bi bila čudna. Če te to ne zanima, pač tega ne počni. A bi morala trpet v dicsu ker ene hodijo tja?

Nisi čudna. Eni tako, drugi drugače. Preživljaj svoj prosti čas tako, kot ti najbolj ustreza. Razen če se čutiš odrinjeno iz družbe.

Nisi niti ti čudna niti one……

Ah, kvečjemu si ti na boljšem. Vsak pa se po svoje sprošča.

Haha, nats*, a ti si si že opomogla od svojega zadnjega sproščanja? 🙂

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Komaj, komaj….. Nič več alkohola, nikoli;))))))))))))))))))) Cel teden sem bila čisto adijo…..

Ce hoces biti cudna, si cudna.

Sicer pa vsak naj dela po svoje in tako, da mu je fajn.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Ja, in zdaj hočeš slišati ploho pohval, da kako preprosta in naravna si, ne?
pa kako skrbna družinska ženska.

Une pa hodijo ven oh joj, BREZ možev. V disko!

Želiš pohvale, kaka vzornica si v tem svetu “razvrata, brez vrednot”. Nič drugega se ne skriva za tvojim “vprašanjem”, ko si tako lepo opisala svojo “družinsko idilo”, da vsekakor o njej ne misliš, da je čudna. Samo potrjevanje iščeš.

Daj no, tako prozorno je.

Še ena, ki ima težave s sklanjanjem?

Haha, pol pa si ga res cuknla. :))) Zapomni si, če še kdaj “grešiš” pij zraven obvezno vodo. Preverjeno deluje! :)))

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Najprej se nehaj primerjati z drugimi in ne začni zaradi tega trpeti in si kaj očitati.

Ti najdeš veselje v naravi, druge v discu v družbi in prijetno preživetem zabavnem večeru.
Jaz najdem zadovoljstvo v prebiranju knjig, slikanju, druženju z družino.
Jaz sem tudi take vrste, da raje nisem šla ven samo s prijateljicami in sem raje gostila prijatelje na družinskih obiskih skupaj z možmi.

Vsak po svoje.

Na koncu bomo vsi stari, le da bodo eni preživeli življenje polno zabav in divjih žurk, drugi pa napolnjeni z vtisi iz narave.

pa kaj je s teboj?

Poljub je kralj dotikov

Jz grem tud raje v naravo, kot pa v disko…no, ja bi šla tud v kako gledališče, če bi imela družbo za to…

Zakaj bi bla pa potem čudna??? Pol smo vse čudne tle gor, ki ga ne “serjemo” po diskačih?

New Report

Close