Seks mi je muka, želim si seksa

Po 20 letih zakona se mi je zgodilo nekaj, česar ne razumem, sem zmedena in trpim v svojem položaju. Mož je moj prvi in edini moški, vendar se zadnje čase z njim nekaj dogaja – ima psihične probleme in s svojo psihozo (ki je ne prizna, noče pomoči) izvaja nad otroki, predvsem pa nad mano psihično in verbalno nasilje, nekajkrat pa je bilo prisotno tudi fizično. Zelo se je spremenil, njegovo psihozo spremlja tudi povečana potreba po seksu, čeprav se dogaja, da ima pri tem vedno pogosteje težave (impotenca). Vedno sem rada seksala, tudi zdaj imam veliko potrebo po vsakdanjih posteljnih užitkih, vendar me moževa bližina hudo odbija. Vsak spolni odnos dojemam kot posilstvo – mož ignorira mojo zavrnitev in “opravi” ne oziraje se na moje solze in bran. Spolnost z možem se mi upira, spoznala sem, da ga nimam več rada in si ga ne želim. A še vedno si želim si spolnosti, zato se vsak dan samozadovoljujem. Zavedam se, da to ni v redu, da tako stanje ne pelje nikamor, le trpljenje se povečuje. Kot sem že omenila – mož zanika svoje težave oz. se odziva ravno obratno, češ – ti imaš težave, si frigidna… Kaj naj storim… pomagajte… svetujte…

Kaj ni v redu? Samozadovoljevanje????
Bejž, bejž! Ni v redu, da se pustiš mlatit in maltretirat!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kaj še ti delaš z njim? Nasilje, posilstvo??? Ne, to ni samo posilstvo to JE POSILSTVO, če ti rečeš NE in če on vseeno nadaljuje Je posilstvo! Kaj še delaš z njim????? Naženi ga že v bolnico na zdravljenje hudiča baba no! Se boš kaj spoštovala al ne?

Ja, hvala Ammniesity… a imaš kak recept, kako ga spraviti tja? Spoštujem se menda še, če se ne bi, bi se pač prilagajala njegovemu stanju, mu ustregala na vseh področjih in si lagala, da sem neskončno srečna in zadovoljna ob njem… to namreč pričakuje od mene – ponižnost…

potrta..tudi, če ga spraviš v bolnico in se pozdravi
ga ti nimaš več rada.Še naprej se ti bo upiral sex z njim.

Če maš kam it, pojdi..ali pa si daj cilj, da zbereš denar in pojdi potem v najem, ker tkole živet…
jaz bi ga za jajca obesu, prasca….

Prijavi ga zaradi nasilja, psihičnega, verbalnega in spolnega. Pa naj se policija ukvarja z njim in ugotovi, ali je za v zapor ali za bolnico. Tvoje samozadovoljevanje je eden od značilnih odzivov posiljenih ljudi – tudi zlorabljeni otroci se včasih zelo grobo in pogosto samozadovoljujejo. Prijavi ga, ti pa poišči pomoč zase. Imaš kar nekaj NVO, ki se ukvarjajo z žrtvami nasilja, pokliči, pogovori se. Uboga ti, ubogi otroci …

Praviš, da se spoštuješ?
In se obenem pustiš vedno znova posiliti?
To je znak skrajnega pomanjkanja samospoštovanja, da dovoljuješ, da te posiljuje in to vedno znova.
In če ti rečeš NE, on pa nadaljuje, to je POSILSTVO.
Čim prej stran od njega.

Zapustila ga je ljubica, zdaj je pa napsihiran in se spravlja nate.

Ah High heels, zagotovo ni to. Toliko ga že poznam, da ni moški za ljubice… Čeprav si tega na tihem celo želim – da bi imel ljubico – in bi imela trdnejši argument, da naredim prvi korak za konec zakona. Tako pa…

A posilstvo pa ni???

Mater mi grejo na živce tiste ženske k se dobesedno ponižujejo in ti si ena izmed njih? Kva misliš, da ti bo kdo dal krono žrtvenice al kaj,zato ker si vse požrla? Misliš, da ti bojo froci hvaležni za to, da sta vidva skupaj? Kak zakon pa imata? Mrtev. Bravo res, sta super starša…. in pol folk namesto da bi kaj ukrenil pride na MON jokcati. Uau res ful imaš od tega.!

Imaš prav Reaa… v vsakem primeru je hudo, a bistveno lažje je zadevo pojasniti otrokom in okolici, češ, “drugo je imel”, kakor pa “spolni nasilnež”

Prav Potrta, upam, da boš enkrat se zbudila in ga zabrisala iz hiše koliko se da!Pa da otroc ne bodo imeli preveč hudih posledic, ker če je primarna družina v K***, vemo, da tudi otroci ne morejo biti preveč kul. Ne govorim zate, pomoje si dobra mama, samo foter je za en drek! Jaz to prenašala bi NE! Kaj pa kakšen družisnki terapevt???

Drugače pa nasilen je… ne vem res, kaj še delaš z njim? Zakaj dopuščaš, da otroci v takem odraščajo? jaz bi ga nagnala, nasilneža!

Bi dala roko v ogenj? Jaz je ne bi. Samo zase lahko veš in za nikogar drugega.

Ne razumem moškega, kako lahko posiljuje lastno ženo, še manj pa razumem ženo, kako to prenaša.

Kolikor razumem zakonodajo, poročni list v naših krajih ne pomeni lastniškega certifikata moškega nad ženo, in glede seksa ostajajo ista pravila kot pri naključnih mimodičih: če nista oba za, pa do seksa vseeno pride, je eden od njiju posiljen.

Enkrat se mu vsaj toliko upiraj, da boš imela imela dokaz, da mu nisi dala prostovoljno (strgana oblega, modrica, praske na koži…), po tem pa hop na policijo in podaj prijavo posilstva. Mislim, da po tem z njim ne boš več imela problemov, sicer pa lahko zahtevaš prepoved približevanja in še kaj. In ugani, kdo bo moral po takšni prepovedi iz hiše – vsekakor ne ti kot žrtev nasilja.

Seksaj zunaj zakona.

Pa zakaj hudiča mora bit ljubica, da nardiš prvi korak?????????????
Sama si kriva, da te maltretira, ne znaš se postavt zase, pa sej nisi pes, kaj? Še pes bi ugriznu gospodarja.
Če sta že 20 let v “srečnem zakonu”, potem so najbrž tud otroci že “veliki” in bi najbrž razumeli, če bi jim povedala kaj dela s tabo njihov oče?
Drugo vprašanje pa je, kaj te sploh še veže na njega.. hiša, vikend, avto…., ker očitno si si 20 let zatiskala oči, pa si imela srečni zakon, a ne?
sam ne mi rečt, da te ni že kdaj prej maltretiral

Jaz te popolnoma razumem. Moj se je sicer zdravil, vendar so bili občutki pri sexu, ko naj bi šlo za združitev, predajanje, podarjanje … povsem nasprotni. Pa sploh ni bil nasilen, ampak v moji postelji je bil tujec, ki me ni razumel ne podnevi, ne ponoči. Na žalost, če je tvoj res bolan in psihotičen si ne obetaj kaj lepega. Poskušaj mu vseeno pomagat, da pride do zdravnika, potem bo vsaj malo bolj imel misli pod kontrolo, bolj bo umirjen. Kadar razlaga svoje fore mu kimaj in pritrjuj, kadar je slabe volje ne drezaj vanj. Samo, ko se ti zdi kolikor toliko ujasnjen, mu na lep način kaj predlagaj…
Zavedaj se, da je sex samo ena plast vajinih problemov. Zrihtaj si življenje po svoje. Imaš pravico. Vsak človek ima pravico do ljubezni in dostojanstva. Tudi TI.

Slikicaa…. prej me ni maltretiral, res ne… A res je tudi to, da me veže veliko zadev, zaradi katerih ne znam sprejeti primerne odločitve – predvsem otroci, ki so še majhni, pa skupna novozgrajena hiša, pa še marsikaj…

Hvala ti, “sistem”, zelo lepo napisano… kako ti je uspelo pripraviti ga do zdravljenja? Nekaj bom pa vendarle morala storiti, a še ne vem kaj…

Tudi ostalim hvala za komentarje in prav vse predloge bi uporabila tudi sama, če bi svetovala komu drugemu, ki bi bil v moji koži… a v tej koži se nahajam sama, vsak nasvet in komentar je dobrodošel, pa vendar moram SAMA skozi vse to…

Ja, prav res. SAMA SI. On je v svojem svetu, na njega sigurno ne moreš računat. Meni so bili v pomoč njegovi starši, ki so videli, da nekaj ne štima. Tudi v službi se mu je zapletlo, je delal nerazumljive stvari. Imel je občutke, da ga preganjajo, zasledujejo, počutil se je ogroženega s strani takratne službe. Tako da, iti k zdravniku po pomoč niti ni blo tako težko. Težave so bile, ko je že naprimer jemal zdravila en čas in se je stanje znormaliziralo, počutil se je dobro – zdravo, in je z tableti prenehal… Pač nekaj dni ni vzel tablet in je bil v parih dneh spet čisto v podnu…
Predlagam ti, da greš mogoče ti sama k njegovemu os. zdravniku na pogovor, povej kakšne težave ima. Znal te bo usmerit, oz. presodit ali je mož potreben zdravljenja ali pač ne.
Mogoče ima tvoj samo kakšno krizo iz katere ne zna. Delo z hišo, majhnimi otroci, služba… lahko da je “pregorel”. Dej, pametno se zmenta.
Veliko sreče.

New Report

Close