Samo mirne živce

Kakšna je vaša prva in druga reakcija, ko vam PC zamrzne, tako da vam s tem požre vse narejeno, v naglici da bi čimprej končali, pa dela niste shranjevali. To se mi je namreč zgodilo danes in sem si šele zdaj vzel pavzo za forum.

LP, polde

Prva reakcija je plaz zelo lepih besed na racun racunalnika (seveda ne na racun moje gluposti 😉), potem obicajno grem na cik. Moram pa rect, da se mi to zgodi le zelo redko na Win2000, ampak takrat zato boli…

🙂 WIN2000, naložil videl zbrisal 🙂)

Kletvice v 1001 jeziku za začetek…potem nazjam vse okoli sebe, kot da so oni krivi da je meni crknlo use… 🙂)) Pol spijem kozarec vode, se pomirim, opravičim in…jovo na novo 🙂

Zakolnem par sochnih, potem pa ctrl+alt+del 🙂))

hja…se je že zgodil… in kaj nardim?
hiter v trgovino po čokolado…

lp

zacnem se pogovarjat z pc-jem:)

Svaka ti čast jaz ga ponavadi naderem!

LP, miki

slab foter bos:P

To ti praviš! Otroku oz. sinu/hčerki tolerirat je nekaj ČISTO drugega kot pa temu sranju od računalnika!;P Ma stari veš kaj se mi zadni čas dogaja – mp3 datoteke se mi same brišejo! Noben mi ne verjame in vsi mislijo da sn malo vsekan! Kaj naj nardim? Ne morem formatirat 29GB materiala!:((

LP, miki

🙂) kar same da se ti brišejo 🙂)

Morda pa imaš naštimano kakšno kvoto na disku in ti sistem ob prekoračitvi tega zbriše nekaj … morda imaš preveč datotek v enem direktoriji?

Modelj

Zelo umirjeno se nasmejem, se sprehodim do kuhinje, popijem kozarček cedevite, potem pa stopim do računalnika in MAHNEM HUDIČA PO POKROVU Z NAJVEČJO MACOLO !!!!!!!!!!!!!

🙂)))))))))))))) psiho

Mal znorim, potem vrzem kaj ob tla ( kej kar se ne razbije ), potem pa si dam musko in plesem dokler se racunnalnik spet ne przge:)))

Pojem jogurt.

hm, men se to u službi dogaja… 🙂)

ce gre za illegal operation poklicem policijo in naj oni uredijo 🙂))
mah kaj pa vem, jaz se preve ne jezim, samo zamera priti billiyu se malo nabira in pa ko moram ugasnit racunalnik in ga spet prizgat ker tudi ctrl-alt-del ne prime in preden se spet vse skupaj zbudi me PC prijazno opomni naj naslednjic racunalnik zaustavim v start meniju, kot bi me j… v glavo 🙂)

lp ajs

P.S. wcasih so prodajali kij iz pene s katerim si v takih trenutkih namlatil PC do onemoglosti pa ni bilo skode…

Prokleta elektronika.
Za resno delo uporabljam lynux in se ne spomnem kdaj bi mi zmrznu kr iz lepga.. Se mi pa je zgodil da se je pregrevala zadeva, sm pac mal prevec navil za okolisno temperaturo.. Pol pa pozim zahajca radijator kista pa mrk.. Od kar mam senzor za temparaturo pac okn odperam ;], sam da leti. Ce se pa u sluzbi to zgodi pa jebat ga, sej me na uro placajo, ;]]]
lp,

Mi kar mrak pade na oči. Se mi je to zgodilo spet pred nedavnim, plus tega, da poj še back-up-a ni bilo…. Nekaj dni se vsega skupaj sploh nisem mogla pritaknit, no potem sem se vsedla pa “jovo na novo”. Ni druge. Pa preklela sem seveda cel svet pa vse computere zraven 🙂) Pa zdaj malo pogosteje delam varnostne kopije – nekaj časa vsaj. Eh, svet computerov je res nekaj boljšega 🙂 – posebej za nas “profije” 🙂

New Report

Close