Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost S kakšnim športom se ukvarjate?

S kakšnim športom se ukvarjate?

Ko ga boš našla, vprašaj, če ima starejšega brata 😉 Jaz tudi rabim spremstvo za v hribe.

Moja 2 glavna športa… fitness oz. bodybuilding in spanje!

Ostali sporti so mi odvec –

no mogoce razen kaksen nogomet na piknikih in plavanje na morju… plezanje je za opice, od kolesarjenja se posušiš – malo misicne mase….isto od teka.

GRem mal trenirat spanje:))

http://www.hardcore-forum.tk

Zanimiivo! Jaz poleti zagreto rolam in igram odbojko, ki jo tudi treniram, pozimi pa absolutno bord na noge!!!

oksa napisal:

> Ne, nisi prav poštekal. Samo štopal je po pristanku. Moj
> komentar je bil, da nisem vedela, da zanimivi tipi padajo z
> neba. To je to in nič več. Je pa jadralni padalec btw.

Aja, aja… 🙂 No, itak, tut jaz kdaj padem z neba… Sam ne tko pogosto. Kam na kaksno njivo al pa na kak travnik. Stopam pa na zalost samo tiste bejbe, k za sabo vlecejo prikolico za jadralni avion… 🙂 Pa se te je potrebno v naprej narocit, naj prosim pridejo v tisto in tisto vas bogu za hrbtom na uno njivo mal levo od unga mosta k je cez tist potok k je zraven bla vcasih zeleznica… Kar zlo zozi mnozico potencialnih kandidatk, ki bi jim lahko predstavil “zanimive” prigode, kako za vraga sem se zdej jaz znasel tam ter jim razodel svojo zivljenjsko zgodbo… Bo treba premislit o zamenjavi sporta… 🙂

Ti as greva kdo nardi bolš Sochin Face al kej podobnega….

Evo, točno tako. Meni se je pa sploh vse zdelo zanimivo, ker o letenju ipd pojma nimam.

Jahanje:-))))

LP Esy

kolo, sprehodi, hribi, badminton

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ja, sej bo zih kaksen Med.Over.Net seminar o letlaskih sportih organiziran… 🙂 Prakticne izkusnje pa je najbolje nabrat tako, da odrines v kaksen aeroklub, kjer bodo prijetni dami z veseljem razlozili vse, kar bo zelela spoznat…

Uzivaj.

Ma neee! V bistvu je mene samo tip zanimal 😉

Ah, zesnke… 🙂

Ne ni jadralno, lahko pa naredim 🙂))))))))))))))
Letim v LCM-ju, še več, ravno zdajle šibam na uro 🙂))

Pa ti?

Lp, Mišek

Ni nam lahko ... Mišek - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

kolesar

No Mišek midva bi se pa glede športanja odlično ujela 🙂))

Pokorno se javljam. Najprej seveda testna vožnja, recimo kak Stol v soboto, potem pa zares.

Glede smučanja pa tako: konec avgusta se začne, če te mika samo povej. Pozimi pa dvakrat ali trikrat za en teden, vmes pa sobote, nedelje in praznike.

ta je pa dobra : ))))

No, jaz zdaj že celo leto skačem po fitnesu, da si na smučanju ne bom več lomila kosti, ker nimam kondicije : )
Me je pa kar malo groza kolko mišic sem dobila, upam da se bo ustavlo, ker ne mislim bit nabita, haloo?!

Si želim, da bi bila malo bolj stabilna, kar se športa tiče. Dala sem skozi že ful dosti tega (najbolj resno kegljanje nekaj let v gimnaziji, se mi zdi, poleg tega pa še malo morje ostalih športov), ampak hitro menjavam. Zdaj bi bil sicer že čas, da se resno spravim k trebušnemu plesu in na fitnes. Upam, da:) Sicer pa zdaj že nekaj časa bolj intenzivno telovadim tako, da upam, da se bo to kmalu poznalo.

pozimi: smučanje(učitelj smučanja), tek na smučeh, fitnes
poleti oz. ko je lepo vreme: tek-jogging,košarka, kolesarjenje,tenis

če se ne zgonim, ratam kr nervozn kot bikec zaprt v skednju:)

Moj šport je ples, pa naj bo to na partiju, na plaži, doma v sobi, zunaj na travniku.. vsepovsod!!!!

v oš in srednji trenirala košarko, e še danes večkrat mečem na koš:)) Pa absolutno odbojka čez zimo, pa seveda smučanje(me učijo tud bordat:)) polet pa plavat pa rolat pa badmniton.. eh pa tud fusbal če ravn zmanka fantov:)))

Aja en hud šport treniram zadnje čase ja-BILJARD!:)
(no seveda tudi tipkanje po tipkovnici pa premikanje miške…. 🙂) )

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

New Report

Close