Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost razmerje z mlajšim fantom

razmerje z mlajšim fantom

Vsem skupaj en sončen pozdrav!

Mene zanima, če ima katera izmed vas razmerje oz. resno zvezo z mlajšim partnerjem (npr. do 5 let mlajši?). Stara cem 26 let. Sama sem namreč s fantom mlajšim 5 let skupaj že pol leta. Kljub temu da je toliko mlajši, čeprav ne zgleda tudi po razmišljanju, izkušnjah… se v njegovi družbi počutim resnično ljubljeno. Zanima me vaše mnenje. Vem, da je prihodnost nemogoče napovedovat, zanimajo me vaša videnja, izkušnje,… Vnaprej hvala vsem.

Po moje, če je ljubezen, leta niso važna.

Strinjam se s tem , kar je napisala taja. Zakoni tako ne propadajo zaradi razlike v letih, ampak zaradi ljudi samih. Imejta se rada in ne razmišljaj o tem.
Lepo se imejta LP

Leta nimajo veze, skoz sem mel 2-3 leta starejšo punco

LP, miki

Draga Sara,
nočem te spravljat v dvome, slabo voljo,ali karkoli podobnega.Vendar stvar je takšna,da to na dolgi rok ne more funkcionirat.Mogoče bi ta veza šla čez 10 let, sedaj pa sigurno ne more dolgo, ker ženska pri 26 se v večini primerov že izživi, fant se pa v nobenem primeru pri 21 ni mogel izživeti.
Mogoče mu je sedaj fino, i si bolj zrela, ga vsekakor verjetno bolje posexaš,kot sovrstnice in pa v na koncu, mogoče se lahko še pohvali pred kolegi, kako je zapecal starejšo bejbo.
LP

daj daj daj miha7 ne nakladaj s tem izživljanjem lepo te prosim. Vsi mislite da je edini in najbol važn faktor to, da se izživiš? Ma kaki, daleč od tega. Če smo že pri tem; ne poznam nobene 26 letne ki bi se izživela in veliko 26 letnih je bolj nezrelih in otročjih kot 22 ali 22 letne – hočem povedat da je vse odvisno od osebnosti, leta nimajo veze. Malo je takih, ki se ne bojijo vezat in nimajo pomislekov, samo to je problem, potem pa vsi iščejo za izgovor to da se niso izživeli. Če veš kaj hočeš ni nobene prepreke.

LP, miki

Točno!!!!!

Sama sem deset let v razmerju s petlet mlajšim ( živiva skupaj 9let) in moram priznati,da nama super gre.Kmalu bo poroka.
Če je ljubezen je vse.

Dragi Miki in SR pri 21 pa res ne moreš vedeti kaj hočeš… prosim,no???!!!!

Ne vem zakaj se sploh sprasevat o tem ce je res vse v redu in ce ga imas resnicno rada?! Mi ni nikakor jasno.

Ne klici strahov, ki jih ni. Vse kar si napisala je z njegove strani do tebe ful pozitivno. Ti pa isces luknje v zakonu ali sivanko v senu.
Pomisli na dolgi rok. Ves, da moski umiramo sedem let prej kot zenske. Torej ne bos potem nekoc vdova in ti bo dobro poplacano na zemlji. Na nebu, se bos sprasevala tam in ti bodo odgovarjali drugi. Vse ob svojem casu.

V spolni moci bo ostal se dolgo dlje, kot tvoji “bodoci” starejsi partnerji.
Skratka, bodi vesela vsakega dne. Koliko ljudi ima resne probleme v zvezah, ne ustvarjaj jih sama.

miha7 verjemi da vem kaj hočem 🙂

LP, miki

Imam znanko, ki je v srečnem zakonu s sedem let mlajšim, poznam pa cel kup parov (vključno z mojimi starši), kjer je ženska 3-4 leta starejša.
Edino medicinsko dejstvo, ki iz tega izhaja, je, da boš, če se bosta odločila za otroke, najbrž dobila punčko! 🙂 (medicinsko dokazana večja pogostnost, ko je ženska starješa od moškega, seveda so izjeme, tako da ne kar začet kupovat roza oblekic… 🙂).
LP

Če je pijanec, pa je verjetnost za punčko še večja. 😉

Dober point. Verjetno ima pomisleke glede sprejetosti v njegovo družbo…

Ne vem kako je s tem nimam izkusenj z mlajsimi.

Ziher hočeš kaj dobrega pa dost.

zakaj ne?

miki ve kaj govori. sm 18 in nimam nobene potrebe da se nisem izživel al pa da se bom mogu, in ni me strah se vezat. ne pozabt, na svetu smo za “ohranitev” vrste ne pa da se izzivime in mamo ne vem kaksne uzitke…

se sn vedo, spet ti gre samo seks po glavi 🙂) ženske ženske 🙂
LP, miki

New Report

Close