Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Razlog za prekinitev veze

Razlog za prekinitev veze

Vsekakor ni razlog, da na vrat na nos prekineš.
Bi se pa malo vprašal, kaj je v njem videla, kar v tebi ni…

Vse kar ti punca pove pomnoži 3-krat.

LP

Se ne strinjam LYLY. Jaz sem bila v popolnoma istem položaju, kot J.J-jeva punca in najprej sem mislila, da je to napisal moj fant. V glavnem pri meni je bilo tako, da nisem niti vedela, da bi tisti fant rad nekaj več, potem mi je počasi postalo jasno. Ne rečem, da mi ni godilo, sem pa temu, ko je zagustilo naredila konec in fantu povedala, da imam fanta in da imava lahko prijateljski odnos, kaj več pa ne. Se pa strinjam, da smo si ljudje različni in da ne moreš soditi po sebi.

nova
Uredništvo priporoča

če tvoja ženska res nč ni mela te bo hotla na vso moč nazaj in se bo prpravlena speremeniti zate se pravi da bo prpravlena use zate nardit (daj ji konc bo te prizadelo samo tako boš videl če te ima res rada) jst sm bla nezadovolna pa sm dala tipu konc pa mu je blo tko žou za karkol je naredu in me je hotu anzaj me prosu z mojo best frendico se je pogovoru spremenbu se je zame zame je prpravlen umret…tko da zdej vidm kok sm mu res pomenila…naredi tudi ti to pa boš vidu kok ti njej pomenš..velik sreče=)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close