razlike

Spoštovani!

Mene zanima kakšna je razlika oz. katera tbl je močnejša, npr. 1 mg Helex ali 5 mg Apaurin?

Zakaj Apaurin injekcija deluje drugače kot tablete? Kaj je v injekciji oz. kakšna doza je, ko ti dajo to za pomiritev.

Vzela sem naenkrat 50 mg Apaurina tbl. (10x po 5 mg) in nisem čutila ne pomiritev ne zaspanost…zato pa tudi ne spim zdaj.

Niti od Fluzepanov ne spim. Kaj naj?

Hvala,lp

Spoštovani!

Odvisniki imate encime za razgradnjo teh snovi močno razvite in zato vam tudi visoki odmerki ne morjeo pomagati tako kot ostalim. Hkrati pa imate uničen tudi noramlni spalni ritem zaradi drog in nespečnost. Veliko let po opustitvi drog, se stanje lahko šele popravi.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Hvala.

Mene zanima kakšna je razlika oz. katera tbl je močnejša, npr. 1 mg Helex ali 5 mg Apaurin? Torej katero je močnejše?

Zakaj Apaurin injekcija deluje drugače kot tablete? Kaj je v injekciji oz. kakšna doza je, ko ti dajo to za pomiritev?

Hvala in lp.

Spoštovani!

Načeloma ni bistvene razlike. Mogoče apaurin deluje dlje in sprošča tudi mišice.

V injekciji apaurina je 10 mg, v najpogosteje uporabljenih tabletah pa 5 mg snovi.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pa če pacient gre prositi za 2 dozici Apaurina, je to čudno? Npr.jaz sem nedavno prvič v življenju šel na to, ker se mi je zgodilo nekaj hudega, in če mi npr. umre nekdo bližnji, npr. brat, vem da ob takih primerih ti tudi nekaj da zdravnik, bi bilo čudno, če bi zdravnika prosila za dvojno dozo Apaurina, glede na to, da sem do zdaj le 1-2x potrebovala to?

Na injekciji Apaurina nisem bila zaspana (namreč to sem pričakovala), niti posebne umirjenosti nisem čutila, pač pa sem bila “hladna”, “nevtralna”, brez občutkov….kar mi je ravno pomagalo. Pa me zanima, če je kaj narobe, če prosim zdravnika za dvojno dozo, ko se mi zgodi kaj hujšega (v bistvu, da se ne bi tolk jaokala)?

Hvala in lp

Spoštovani!

Težko rečem, ali je čudno, ali ne. Vprašajte in vam bodo odgovorili. Bolje je vzeti večkrat zapored. sicer pa prilagajate glede na počutje.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close