Najdi forum

Razhod med korono, ko sem pozitivna

ej, za takega se ne sekiraj. To so nezadovoljni otroci, ki mislijo, da mora bit vse na partnerju tako, kot oni hočejo, in ko narediš kaj po svoje, je cela štala. Če maš nekoga res rad, je korona le preizkušnja za partnerstvo, ne pa razlog, da nekoga kr skenslaš. Predvidevam, da je že prej imel namen oditi, to je bil le izgovor. Sej vem, da je zdele težko, ampak ti povem, iz izkušenj, da je bolje, da tak cepec terorizira koga drugega. Čimprej ignor, pa ven na zrak, na sprehod. Use bo good! Srečno!

Eni nimamo noralnih stikov, ne partnerja in ne službe. Smo s starši doma, ki nam dnevno očitajo stvari za nazaj, in se prepiramo vsak dan, dlih pred pol ure smo se drli. Nimam pa nikamor za iti!

Pozdravljena.

Kot prvo ti povem. Če je fant tako odreagiral in te pustil samo, v situsciji, katero je on zakuhal, te glih ni vreden.

Sedaj, ko bi ti mogel stati ob strani se je raje odmaknil. Elegantno je svojo napako prelevil nate, da je najšel razlog za razhod.

Verjemi, da bi se to prej ali slej zgodilo.

Bodi pogumna in močna. Pravi bo že še prišel.

nova
Uredništvo priporoča

Nisi edina ki je v stiski zaradi osebe ki sploh ni vredna naziva partner. Partner bi naj stal v dobrem in slabem ob tebi! Vse ostalo je boljše da odide preden rodiš otroke.

Naj te ne skrbi za fanta, ki te je pustil zato, ker si pokazala, da te nekaj moti. Ne želi si ob sebi nekoga, ki pometa pod preprogo, ker bo nastal cel hrib zamer… Mogoče sploh ni bil doma, kot ti je rekel, pa je imel doma sitnosti, ker si ga izdala.

Ni te vreden… Sam sem star 24 let s punco sva skupaj 8 let in sva veliko skupaj pretrpela, danes sma še vedno skupaj in tudi živiva skupaj..

Kot že ostali pravijo, ni te bil vreden. Sedaj daj sebe na prvo mesto. Želim ti cimprejsnje okrevanje.

—-
zdravo,
mi zaupaš malo,kaj se zgrnilo nad tebe?!?
lep večer-M.

Ker ste spet dregnil v brezposelne osebe vam želim da ste kmalu sami med njimi!

Sem ena od 840000 brezposelnih. Službe žal ne dobim. Partnerja nimam ker sem ga zapustila zato, ker mi nikdar ni stal ob strani v težkih trenutkih. Raje se doma mamice za jošk drzi in nardi kaj mama reče. Nič kaj posebnega živim ko večina Slovencev. Poslušam tudi po TV zbadljivke vlade na račun brezposelnih ki raje dajejo denar Albancem kot da bi odprli delovna mesta za Slovence. Pač normalno življenje je. To da bi srečala osebo, ki me razume in mi je v oporo kot se spodobi, pa ne mislim materializma ampak opora, tolažba, pogovor itd pa pač ni namenjeno.

Ja res je tako, kot je dejal en že pred mano: “Vedno vemo le del zgodbe”. Tako na kratko-hitro ne pride do razhoda med dvema. Stvari se največkrat “nalažejo” ena na drugo, in ko zložiš res velik kup lego kock eno na drugo, se pač prej ko slej zadeva poruši. Mislim,da čaka na opravičilo. Je pa res,da je nekako iz tvojega pisanja slišati, kot da si pač enega nekaj obsodila, za kar pa res ne more biti kriv, ik ker so še druge zamere med vama od prej, je to bila le pika na i za razhod.

112, za tebe, pa sumim,da si komunikativna oseba, ki rada kramljaš in ti je dolgčas. ČE ti je mi piši. Rad si dopisujem. To je še baje zaenkrat zastonj(dokler država še na to ne uvede davkov)hehe.LP

New Report

Close