Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Punce zlate ste – madežev ni več!

Punce zlate ste – madežev ni več!

Drage moje, z vašo pomočjo sem se rešila madežev! Ko ste mi odgovorile kaj pomaga vam, sem si izpisala imena čistil in šla z listkom v DM in Spar. Dobila sem le Astonish oxi-plus in Bio shout. Pa sem poskusila na dveh zaflekanih majčkah, za katere se ne bi dosti sekirala, če bi šle po neuspelem čiščenju v smeti in na športnih hlačah, ki jih obožujem a so imele tak flek, da se jih ni več dalo nosit za ven (so pa iz občutljivejšega materiala). Najprej sem vse namočila v vročo vodo, v kateri sem raztopila Astonish. Pustla sem čez noč namočeno. Zjutraj so fleki še bili in sem direkt na fleke namazala še Bio shout. Pustila 5 minut in vse skupaj dala prat na 60. malo Astonisha sem dodala še k prašku v stroj. In rezultat? Vsi madeži so izginili! Juhu! Hvala vam! Zdaj pa so na vrsti slinčki in razna lepa oblačilca od moje princeske.
Toliko da veste! Res deluje! Zapranih madežev ni več! Sveže pa bo verjetno še lažje odstranit. Lep dan vsem!

New Report

Close