Najdi forum

Jaz sem pa zgornji post razumela kot kritiko obema spoloma.. A sem edina? Al sem edina samokritična? 😉

Možno
Pač odvisno kako vsak vzame zapisano.ž

Ženske čim bolj direktno in konkrektno z moškim. To zelo cenimo.

Če se pa muti, govori po ovinkih, me pa malo briga če si glede tega čustvena, ampak mi ofne kufer, ker se ne zjasniš.

Ti dam popolnoma prav. 🙂 Dobra komunikacija je itak temelj vseh odnosov, sploh m-ž zaradi vseh razlik, ki so prisotne med spoloma.

Ampak je spet catch.
Samo čustveno zrel moški lahko ceni odločno/direktno žensko. Nekaj jih uide, ker se ustraši – nekaj jih s tako žensko ostane, a (p)ostane ona dominatna v zvezi, kar spet…Če govorim zase (pa nisem lih neko nebogljeno ženšče in niti ne verjamem v tisto srednjeveško delitev moško/žensko,kjer je ženska v zvezi podrejena partnerju), mi ni lih všeč. Sem ženska in vem kar hočem, ma vseeno.. Želim bit/ostat ženstvena, bit partnerka, ljubimka, prijateljica svojemu partnerju, niti slučajno pa mu nočem bit “mama”.

nova
Uredništvo priporoča

Še to; od sredine oktobra do danes sem navezal stik z nekaj ženskami v rangu od 25 do 37 let. Vse kar lahko zanje napišem: zblojene ter bolj ali manj škartirane. Po vsem, kar je bilo se resno sprašujem, ali so tiste normalne res že oddane in so prve samske z razlogom? Jih zaradi teh lastnosti nihče noče oz. si same ustvarjajo tako, da so kronično samske?

A nisi zadnjič pisal, da (citiram) “Negativnost oz. negativna naravnanost je pa odbijajoča”?
Don’t do that 😉

En delež (tako moških kot ženskih) je res čudnih. Ma veš kaj.. Na srečo je čudnost relativen pojem.. In drug nezanemarljiv podatek: čudni/zblojeni/škartirani ljudje so in med samsko in med vezano populacijo. Ti se pač družiš s samskimi in zato opaziš čudne samo tam, ampak verjemi.. Tudi del vezanih je vse prej kot normalnih 🙂

In ta teorija o najboljših, ki so oddane pušča vodo na vseh koncih, vsaj iz par razlogov, ma ne bi dolgovezila. 🙂 Kar lahko rečem je le to: mislim, da je svet poln super oseb, ki so samske zato, ker drugi niso znali cenit kaj majo oz. opazit njene/njegove kvalitete. Mogoče sama sebe tolažim, a vseeno.. 😉


Mogoče pa samo ti v tem vidiš neko negativnost. 🙂 Jaz sem samo napisal, kakšne so bile tiste ženske oz. kako sem jih doživel. To še ne pomeni, da sem negativno nastrojen. 🙂


Drži. Toda tisti so vsaj toliko normalni (pustimo ob strani relativnost tega pojma), da pridejo do zveze. Z drugimi besedami, niso tako čudni (spet pustimo ob strani relativnost tega) kot tiste, na katere sem naletel, temveč dajo drugim in predvsem sebi možnost, da nekoga najdejo.
Pa nikjer nisem pisal, da se družim le s samskimi, niti to ne drži. 😉


To je primerljivo z relativnostjo o škodljivosti uživanja izdelkov iz bele moke. 🙂

Jaz sem res vidla negativnost, ma v obliki pesimizma. Ma tolk boljš, če sem se zmotla 😀 Me veseli!

Sicer pa glej, saj veš – itak je boljš, da smo sam(sk)i kot v slabi družbi 🙂

Jaz sem v zadnjem času spoznala sicer same vredu tipe, ma sem jih “žal” vse friendzonala, ker med slednjimi ni niti enega potencialnega, pa čeprav so vsi fajn in prijazni in zabavni.. Samo hočem več kot to. Včasih se res bojim, da sem preveč zahtevna, samo če mi nekdo ni waw waw in če ni metuljčkov in vsega tistega sr**nja 😀 se mi zdi nesramno dajat nekomu lažno upanje in sm raje iskrena.. Tako da ja, če ne drugega mam par novih prijateljev/znancev, kar tudi ni slabo. 😉

Ko vas človek bere, oboje, je lahko samo vesel, da je spokal kufre iz SLO.

Ne vem zakaj nas sploh beres 🙂

Sicer pa pocasi bom jaz odprla kontra temo ocitno, tipi po 30 cudni. 😮 Ne vem kaj se dogaja zadnje case.

Niso čudne samo 500 milj še niso naredile, še ene par jebačev nucajo pol pa bojo prave za tebe.
Več si lahko tukaj pogledaš:
500 MILES OF MR. RIGHT – Redonkulas.com
https://www.youtube.com/watch?v=CQkWUTDrWas

Vsako razmerje pusti neko rano na psihi posameznika. In to je razlog zakaj se ti zdijo 30 letnice čudne. Preveč teh psihičnih ran imajo, in zaradi tega imajo en kup frustracij. Ali pa, da si ti imel nekaj neuspešnih razmerij in tvoje psihične rane vplivajo na tvoj pogled na svet.

kje živiš da te še nisem srečal sigurno nisi štajerka

mene mislis? zadnjih 5let ne zivim na stajerskem,pridem pa pogosto 🙂

Butasto razmišljaš že v naslovu in ni čudno da te nobena noče, sorry :O

Da napišeš da so vse pri 30 čudne je totalno nedoraslo, otročje in še kaj bi se našlo. In kje piše da punca z dolgimi nohti ne more bit vredu ženska???

tip malo se zamisli, si po moje nek razvajen mamin sinko, ki mu je še metlo težko vzeti v roke!

Rekel bi sledeče. Živimo, v času, ko nam je vsega v preizobilju. Ne samo moški,tudi ženske postajajo vse bolj zahtevne. Res pa je tudi, da je za zvezo potrebna tudi privlačnost in simpatija. Sem fant pri 43, pa samski, ker mi je ena zveza razpadla, sedaj pa so večinoma vse luštne punce že zasedene ali pa nočejo zveze. Torej, kaj je narobe? Sem redno zaposlen, povprečnega videza, pa vseeno sam. Nisem zahteven,hočem samo poštenost,odprtost in iskrenost. Pa vendar moramo iti naprej po ustaljenih tirnicah.

Povprečnež pri 43 išče lušno punco. To ne gre. Če si povprečen, išči povprečno lušno. Lušnim puncam so všeč dobri tipi. Sploh pa pri 43 nisi več fant. Sklepam, da gledaš za precej mladimi, ki v tebi vidijo nekoga prestarega.

Starejsi si bolj ves kaj hoces in kaj ne, isto je pri meni, bila u vezi par let in sedaj sem ze vec kot leto samska, pa ne zato da nebi si mogla dobit deca, ampak ker vem kaj hocem in ne odstopam od tega in stojim za svojimo odlocitvami.( pa ne da mam neke posebne zahteve)
Kot ti pravis, da je tezko spoznati neko normalno zensko, sama isto pravim,da je tezko spoznati normalnega deca..ker jih je res zelo malo, ki imajo poslihtano podstresje in, ki vejo kaj hocejo,..
In ja tudi sama se velikokrat uprasam ce sploh bom spoznala koga, ki bo meni pisan na kozo, ampak enkrat pa mogoce ze..
In ja tudi sama grem redko v kak nocni klub, ker sama tam nimam kaj vec delati med samo mularijo ampak ko grem grem zato da se sprostim, uzivam, naplesem…
In poglej bolj siroko resne in postene punce kdaj pa kdaj tudi zaidemo v nocni lokal, pa zaradi tega vseeno se nismo cudne:) spoznas pa jo lahko kjerkoli, tako da veliko srece pri iskanju, ce pa umes srecas se kakga fajn deca gapa poslji k meni:)

Morda je to celo res..vseeno samska ali vezana samo,da srečna,ampak….
Osamljena pa ne misliš biti in čisto brez nežnosti,ali?!?
lepo nežno obdobje,četudi je karantena.M

Sicer ne sodelujem ravno po teh forumih, a me je zaneslo preko reklamne objave na fb sem in bom dodala svojih 50 centov. 🙂
Sicer nisem samska, sem v resni zvezi, a bom glede vrstnikov oz. 30+ samcih (ž/m) rekla takole; nekateri pri teh letih niso samski, ker jim ne bi bilo do resne zveze ali bi bilo z njimi kaj narobe. Nekaterim se ponesreči dolgoletna zveza pri njihovih 30ih, tudi 40ih in kasneje, in boste nekateri kar na pamet rekli, da ne morejo nikogar najti, ker ste jih spoznali kot samske? Premislite še enkrat. This could be you. 😉
Vsi imamo napake, takšne in drugačne, a v zvezi z nekom je pač treba najti neko sožitje, v katerem se napake teh dveh oseb naučijo sobivati oz. tolerirati. Vsak pa sam pri sebi mora razčistiti, kaj je pripravljen tolerirati. Nekateri niso pripravljeni tolerirati ničesar, drug pa bi pri taistih superiornežih moral tolerirati vse. Resda nimam več kot 30, a si upam trditi, da so generacije naših staršev in starih staršev znale bolj prisluhniti eden drugemu in se bolj prilagoditi. Ne pravim, da mora nekdo trpet nasilje in varanje v zvezi, ker to bi moralo biti vsem nedopustno, razen če imajo odprte zveze, pa vendar – če si dve leti nazaj bil (karikiram) nor na njeno spontano malce odbito plat osebnosti, ji danes ne moreš težiti, ker si naenkrat ratal couchpotato, ki ne bi šel na noben spontan izlet, niti do najbližnjega hriba! (Ob osvajanju punce pa zatrjeval kako ljubiš šport, avanture v naravi ipd.)
To je bil zgolj primer.
Vsi se na instagramih poslužujete leporečja, kako je treba delati na sebi in stremeti k temu, da sami sebe poznate in ste boljši kot ste bili včeraj.
Ok. Ampak kje pa so vsi ti dobri ljudje zunaj? Kako se ti nekdo predstavi je eno, realnost in vsakodnevno srečevanje v isti kopalnici je pa drugo.
Nekateri si samo v teoriji želite resnih zvez, v praksi pa pogrnete na celi črti, nato pa obsojate vse druge, ker ste pri 30 še samski. Samo peščica, ki je imela resnično smolo, si to lahko privošči.

S tako plitkim razmišljanjem in dejstvo da vsako žensko obsodiš glede na videz boš večno samski. Pač si nedorasel in to nima nič z samozavestjo. Ne vem če imaš vse pošlihtano od kje takšno nezadovoljstvo nad drugimi? modra potrebuješ druge da lahko sebe dviguješ češ i’m too good to be true in v resnici le nisi tako samozavesten? ni problem v ženskah ampak tebi.
katera pa bo marala nekoga ki je tako nadut in plitek.

New Report

Close