Najdi forum

Psoriatični artritis?

Pozdravljeni,

ca. 40 let imam diagnozo psoriaze. Zadnjih 5 let sem na bioloških zdravilih Stelara 45. V zadnjih 20 letih so me občasno boleli sklepi, zdaj eden, zdaj drug. Zadnja dva meseca me bolijo skoraj da vsi sklepi, vendar le-ti niso nikoli otečeni, razen zjutraj prsti na rokah. Čutim okrnelost pri jutranjem vstajanju ki traje ca. 15 min, in pa vedno, ko sedim oz. mirujem ca. 5-10 minut, hodim kot račka.

K zdravniku še nisem šla, ker so bolečine vzdržne in nekako vsak dan upam, da bo jutri bolje.

Stara sem 52 let in ne vem, se mi morda nakazuje psoriatični artritis, čeprav kot pravim sklepov nimam nikoli natečenih. Bolijo me pa bolj veliki skepi (gležnji, kolena, ramena, križ)

Hvala za vaš odgovor.

Pozdravljeni,

navedene tažave so zelo verjetno povezane s psoriazo. Priporočam, da se obrnete na izbranega osebnega zdravnika, na lečečega dermatologa in/ali revmatologa.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close